امضای پروتکل همکاری بندری ایران و کوبا

امضای پروتکل همکاری بندری ایران و کوبا به گزارش کار و درآمد در هجدهمین کمیسیون مشترک همکاریهای اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و جمهوری کوبا، پروتکل همکاری بندری دو کشور به امضای مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی کشورمان و معاون نخست وزیر جمهوری کوبا رسید.


به گزارش کار و درآمد به نقل از ایسنا از پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، علی اکبر صفایی - معاون وزیر و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در نشست امضای تفاهمنامه های اقتصادی بین دو کشور ایران و کوبا، ضمن اشاره به سیاست های دولت ایران در ارتباط با همکاری اقتصادی بیشتر با کشورهای همسایه و کشورهای هم سو با سیاست های ایران در حوزه بین الملل، اظهار نمود: اسناد خیلی خوب و مهمی بین دو کشور به امضا رسید که یکی از آنها امضای پروتکل همکاری بندری بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری کوبا است.
معاون وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: یکی موضوعات اصلی این سند، همکاری با کوبا در حوزه بندری، همچون سرمایه گذاری مشترک در بنادر است.
صفایی اظهار داشت: با امضای این سند همکاری و مذاکرات صورت گرفته، تجارت دریایی بین دو کشور ایران و کوبا در حوزه کشتیرانی و تبادل کالا بین دو کشور و صادرات کالا از کوبا به ایران گسترش یافت.
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی تصریح کرد: توسعه همکاریهای دریایی و بندری در سازمان بین المللی دریانوردی در جهت منافع مشترک دو کشور در مجامع جهانی از دیگر موضوعات مطرح شده در این سند همکاری است.
او همینطور ابراز امیدواری کرد: با امضای این سند و دیکر اسناد امضا شده بین دولت های ایران و کوبا شاهد رونق تجارت بین دو کشور دوست و همراه باشیم.
منبع:

1401/02/28
22:34:07
5.0 / 5
225
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است