سخنگوی فرودگاه امام (ره) اعلام كرد

ممنوعیت ورود چینی ها و كرونایی های خارجی به كشور

ممنوعیت ورود چینی ها و كرونایی های خارجی به كشور به گزارش كار و درآمد سخنگوی شركت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) درباره اقدامات صورت گرفته برای مقابله با شیوع كرونا اظهار داشت: بر طبق دستور پلیس مهاجرت و گذرنامه نیروی انتظامی ورود كلیه اتباع چین به كشور ممنوع اعلام شده است و هر مسافر خارجی با علایم كرونا نمی تواند به كشور وارد شود.


به گزارش كار و درآمد به نقل از ایسنا، علی كاشانی حیدری درباره اقدامات وتهیمدات صورت گرفته در شركت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) اظهار نمود: با بیان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی در خصوص مشاهده بیماری كرونا در كشور، به دستور رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شركت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) ستاد مقابله با ویروس كرونا با حضور نهادهای نظامی و انتظامی و ارگان های مستقر در این مجموعه، برای مقابله با گسترش این بیماری تشكیل شد.
وی ادامه داد: برمبنای مصوبات این ستاد، بلافاصله سلسله جلسات آموزشی برای كلیه كاركنان عملیاتی در پهنه هوانوردی شهر فرودگاهی با هدف جلوگیری از مبتلاشدن به این بیماری انجام شد و عملیات ضدعفونی اماكن، ترمینال ها، اتوبوس ها و تاكسی های فرودگاه نیز شروع شد و این عملیات به صورت مداوم در جریان است.
كاشانی حیدری افزود: هم اكنون كلیه مسافران در بدو ورود به كشور با استفاده از دوربین های حرارتی كنترل می شوند و در صورت مشاهده مسافر خارجی دارای علایم كرونا از ورود آن فرد به كشور جلوگیری می شود اما مسافران ایرانی نیز در صورت دارا بودن علایم مبتلاشدن به ویروس كرونا به بیمارستان های مشخص شده اعزام می شوند.
مدیركل دفتر ارتباطات، اطلاع رسانی و امور بین الملل شركت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) اظهار داشت: همین طور برمبنای دستور پلیس مهاجرت و گذرنامه نیروی انتظامی ورود كلیه اتباع چین نیز به كشور ممنوع اعلام شده است. آموزش كاركنان بخش های اداری نیز برای جلوگیری از مبتلاشدن به ویروس كرونا صورت گرفته و علاوه بر قرار گرفتن مواد ضدعفونی كننده در ساختمان های اداری برای استفاده كاركنان، عملیات ضدعفونی ساختمان ها نیز به صورت مرتب انجام می شود.
وی افزود: همین طور برگزاری جلسات، اجتماعات و كلاس های غیر ضروری نیز در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) تا اطلاع ثانوی ممنوع اعلام گردید. گفتنی است، پایگاه های اورژانس و بهداشت مرزی مستقر در فرودگاه امام (ره) نیز در آماده باش كامل برای خدمت رسانی در جهت مقابله با ویروس كرونا هستند.
منبع:

1398/12/09
14:31:07
5.0 / 5
3577
تگهای خبر: آموزش , شركت
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است