ایران ایر به كار و درآمد اعلام كرد

مشروط شدن پرواز ایرانیها به آلمان، آذربایجان، هلند و انگلستان

مشروط شدن پرواز ایرانیها به آلمان، آذربایجان، هلند و انگلستان به گزارش كار و درآمد شركت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران اعلام نمود: برمبنای آخرین مكاتبات صورت گرفته مسافران ایرانی برای پرواز به كشورهای آلمان، آذربایجان، هلند و انگلستان باید اظهارنامه سلامت داشته باشند و به غیر از اتباع لبنانی و ایرانی هایی كه كارت اقامت این كشور را دارند، مسافر ایرانی دیگری در بیروت پذیرش نمی گردد.


معصومه اصغرزاده در گفت و گو با ایسنا درباره آخرین وضعیت پروازهای ایرانی به مقاصد خارجی مختلف اینگونه توضیح داد: درپی شیوع ویروس كرونا در مناطقی از كشور، مقامات بهداشتی كشورهای آلمان، آذربایجان، هلند و انگلستان درخواست نمودند كه در زمان ورود به فرودگاه های آنها باید حتما مسافران ایرانی اظهارنامه سلامت به همراه داشته باشند.
وی اضافه كرد: این اظهارنامه در زمان پذیرش مسافر در فرودگاه توسط كاركنان خدمات فرودگاهی "هما" به مسافر تحویل داده می شود و مسافران باید آنرا تكمیل و در زمان ورود به فرودگاه های فرانكفورت، باكو، آمستردام و لندن به همراه داشته باشند.
مدیركل روابط عمومی شركت هواپیمایی ایران ایر افزود: در صورت عدم تكمیل این اظهارنامه توسط مسافران، مقامات فرودگاهی این كشور ها از پیاده شدن آنها جلوگیری خواهند كرد.
اصغرزاده همین طور درباره آخرین وضعیت پرواز به لبنان اظهار داشت: تنها اتباع لبنانی و مسافرانی كه كارت اقامت این كشور را دارند می توانند به این كشور پوراز كرده و باید در زمان ورود به فرودگاه بیروت اظهارنامه سلامت به همراه داشته باشند اما مسافر ایرانی عادی و حتی ترانزیتی به هیچ عنوان در فرودگاه بیروت پذیرش نخواهند شد.
منبع:

1398/12/11
20:56:10
5.0 / 5
3593
تگهای خبر: پرواز , خدمات , شركت
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است