مدیر مركز مدیریت راه ها به كار و درآمد خبر داد

كاهش 44 درصدی تردد در جاده ها

كاهش 44 درصدی تردد در جاده ها به گزارش كار و درآمد مدیر مركز مدیریت راه ها از كاهش حدود 44 درصدی تردد در جاده ها و محورهای شریانی و اصلی كشور آگاهی داد و اظهار داشت: امید داریم كه باتوجه به سفارش های ستاد مقابله با كرونا این میزان كاهش ها به بیش از 80 درصد برسد.


به گزارش كار و درآمد به نقل از ایسنا، به دنبال شیوع ویروس كرونا در كشور و افزایش آمارمبتلایان و جان باختگان، مسئولان دستگاه های مختلف خصوصاً وزارت خانه های راه و شهرسازی و بهداشت و درمان و آموزش پزشكی سفارش كردند كه مرد در روزهای نوروز حتی المقدور سفرهای غیر ضرور خودرا لغو كنند و در خانه بمانند.
اكنون درباره آخرین وضعیت تردد در جاده های كشور علی اكبر آشوری - مدیر مركز مدیریت راه های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای - به ایسنا اظهار داشت: هم اكنون جاده های كشور شلوغ نیست و فقط ممكنست در بعضی از مبادی خروجی و ورودی كشور كه گیت های كنترل و غربالگری ویروس كرونا هست، ترافیك بیشتر باشد كه البته این گیت ها با هماهنگی وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشكی، نیروی انتظامی، استانداری ها و هلال احمر راه اندازی شده و غربالگری مردم را انجام می دهند و محدودیت های اعلام شده را اعمال می كنند.
وی اضافه كرد: تنها گزارش ترافیكی كه تابحال به دست ما رسیده این است كه در محورهای شمالی تردد روان وجود دارد و فقط در محور فیروزكوه در حوالی شهر دماوند ترافیك نیمه سنگین گزارش شده است. همین طور در محور تهران - قم محدوده عوارضی اول ترافیك نیمه سنگین وجود دارد اما در دیگر محورهای اصلی و شریانی كشور ترافیكی گزارش نشده است.
آشوری درباره آخرین وضعیت تردد در جاده های مختلف كشور اظهار نمود كه برمبنای آخرین آمارهای دریافت شده تردد در محورهای شریانی اصلی كشور در ۲۷ اسفند ماه امسال (دیروز) نسبت به ۲۷ اسفند ماه سال قبل ۴۴ درصد كاهش داشته است كه البته امیدواریم باتوجه به سفارش های بهداشتی اعلام شده و برای شكستن زنجیره انتقال ویروس كرونا میزان كاهش این ترددها تا بیش از ۸۰ درصد نیز برسد.
آشوری اظهار داشت: تردد در محورهای استان مازندران در ۲۷ اسفند امسال نسبت به روز قبل سه درصد و نسبت به همین روز در سال قبل ۴۵ درصد كاهش یافته است. همین طور تردد در جاده های استان گیلان در همین تاریخ نسبت به روز پیش از آن هشت درصد و نسبت به روز مشابه سال قبل ۶۰ درصد كاهش را نشان میدهد.
وی اظهار نمود: تردد در محورهای جاده قم در ۲۷ اسفند امسال نسبت به روز پیش از آن هفت درصد و نسبت به روز مشابه سال قبل ۴۹ درصد كاهش یافته است. همین طور تردد در محورهای استان اصفهان در همین تاریخ نسبت به روز پیش از آن یعنی ۲۶ اسفند ماه امسال شش درصد و نسبت به روز مشابه سال قبل ۵۴ درصد كاهش داشته است.
منبع:

1398/12/29
15:46:22
5.0 / 5
3183
تگهای خبر: آموزش , حمل و نقل , سازمان
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است