مدیرعامل سازمان بنادر خبر داد:

اعتبار 3600 میلیارد تومانی برای جهش تولید

اعتبار 3600 میلیارد تومانی برای جهش تولید كار و درآمد: مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی از استفاده از 3600 میلیارد تومان منابع این سازمان و اختصاص آن به صنایع دریایی برای ساخت تجهیزات مورد نیاز دریایی و بندری توسط تولیدكنندگان داخلی و در امتداد تحقق شعار «جهش تولید» آگاهی داد.


به گزارش كار و درآمد به نقل از ایسنا، محمد راستاد در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: همانطور كه در نمایشگاه حمل و نقل سال قبل نیز به آن اشاره كردیم یكی از اهداف اصلی سازمان بنادر بهره گیری از تجهیزات راهبردی بندری ساخت داخل بوده و فراخوان آنرا نیز در همان سال قبل داده ایم و در سال ۹۸ نیز تولیدكنندگان بسیاری در این عرصه حمایت شده اند و این روند امسال با قوت بیشتری ادامه پیدا خواهدنمود.
وی ادامه داد: امسال در صددیم تا ۳۶۰۰ میلیارد تومان از منابع سازمان را به صنایع دریایی داخلی اختصاص دهیم تا تجهیزات بنادر توسط تولیدكنندگان داخلی تولید و تامین شود و شاهد شروع ساخت این تجهیزات و تحول بخش قابل توجهی از آنها در سال پیش رو باشیم.
راستاد افزود: این میزان اعتبار و منابع پیش بینی شده به تولیدكنندگان داخلی تزریق می شود و امیدواریم تحول جدی در تولیدكنندگان داخلی و تولید داخلی ایجاد شود تا بتوانیم بخش قابل توجهی از تجهیزات و الزامات راهبردی بندری و دریایی را با توان داخلی بسازیم.
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی اظهار داشت: اعطای تسهیلات به بخش خصوصی به همراه تامین منابع و اعطای یارانه از دیگر برنامه های سازمان بنادر و دریانوردی برای پشتیبانی از سازندگان تجهیزات دریایی و بندری است تا انشاءالله شعار «جهش تولید» محقق شود.
منبع:

1399/01/04
21:08:33
5.0 / 5
3199
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است