سیل پرند هیچ خسارتی به خانه ها وارد نكرد

سیل پرند هیچ خسارتی به خانه ها وارد نكرد به گزارش كار و درآمد مدیرعامل شركت عمران شهر جدید پرند با اشاره به اینكه سیل روز ۲۹ فروردین هیچ خسارتی به واحد های مسكونی و بوستان مشاهیر وارد نكرده است، اظهار داشت: خارج از شهر پرند و در امتداد رودخانه ای كه توقف و تردد خودرو ممنوع بوده عده ای مبادرت به پارك خودرو كرده اند كه منجر به بروز خسارت شده است.


محسن وطن خواهی در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: سیل روز ۲۹ فروردین شهر جدید پرند هیچ خسارتی به واحدهای مسكونی و زیرساخت های این شهر همچون بوستان مشاهیر وارد نكرده است.
وی ادامه داد: تنها در چند مورد آبگرفتگی ورودی منازل و آبگرفتگی برخی زیرزمین ها را داشتیم كه با تلاش ساكنان، نیروهای هلال احمر و كاركنان شركت عمران پرند، آبها جمع آوری شد و الان شهر در وضعیت عادی قرار دارد.
مدیرعامل شركت عمران شهر جدید پرند با اشاره به خسارت وارده به برخی خودرو ها در اطراف شهر اظهار داشت: وسط بوستان مشاهیر كانال آبی قرار دارد كه طبیعتاً در بالادست و پایین دست این رودخانه در خارج از شهر نباید مسیل دستكاری شود كه همین گونه است.
وطن خواهی افزود: در بیرون از شهر هم در راه رودخانه، ممنوعیت تردد بوجود آمده بود كه عده ای نسبت به آن بی توجهی كردند و با عنایت به این كه سابقاً رودخانه خشك بوده با خودرو در اطراف آن توقف كرده بودند. ظرف ۱۰ دقیقه ۱۳ میلیمتر بارندگی شده است. از یك سطح ۷۰۰ هكتاری آب به سمت دره ای كه خودرو ها در آن متوقف بودند هدایت و حدود ۶۰ سانتی متر آب بالا آمده است كه منجر به خسارت به خودرو ها شد.
مدیرعامل شركت عمران پرند با اشاره به اینكه هر خسارت احتمالی ناشی از قصور شركت عمران به شهروندان وارد شود جبران می نماییم، اظهار داشت: تابحال هیچ موردی از خسارت به واحدهای مسكونی زیرساخت ها و حتی خودرو ها در داخل شهر گزارش نشده و خوشبختانه هیچ مورد فوتی نداشتیم.1399/01/30
22:24:02
5.0 / 5
3339
تگهای خبر: شركت , كانال
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است