بیانیه دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی به مناسبت روز كارگر:

بالابردن سطح توان علمی كارگران در سرلوحه برنامه های مسؤلان باشد

بالابردن سطح توان علمی كارگران در سرلوحه برنامه های مسؤلان باشد كار و درآمد: دبیرخانه شورایعالی انقلاب فرهنگی طی اطلاعیه ای روز كارگر را به این قشر پرارزش جامعه تبریك گفت.


به گزارش کار و درآمد به نقل از ایسنا، مشروح این بیانیه به شرح ذیل است:
"بسم الله الرحمن الرحیم
استقلال ملت و کشور، به تلاش و زحمت کارگران بستگی دارد. (رهبر حکیم انقلاب)
کارگر بعنوان شریفترین قشر اجتماعی و اصلی ترین عنصر در تولید و خودکفایی اقتصادی، دارای جایگاهی رفیع و بی بدیل در جامعه و اقتصاد کشورمان است.
قشر کارگر در طول سال های بعد از انقلاب اسلامی همواره در خط مقدم اقشار وفادار به انقلاب اسلامی بوده که تلاشهای خستگی ناپذیر آنها در حوزه تولید و شهدا و ایثارگران کارگر نمونه بارزی از این وفاداری هستند.

در سال های اخیر هم کارگران در بخش اقتصاد و تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و جهش تولید ملی گام های بزرگی برداشته اند.

اما نباید تصور کرد که قشر کارگر به میزانی که در خدمت جامعه بوده، مورد توجه و تقدیر قرار گرفته است؛ بلکه راه زیادی در راه تکریم مقام کارگر پیش روی جامعه و بخصوص مسؤلان است.

باید توجه کرد تقویت مبانی تولید ملی بعنوان رکن اساسی اقتصاد مقاومتی، مبارزه با ریشه های قاچاق کالا، توجه به وضع معیشت کارگران و مطالبات مشروع صنفی آنان و برنامه ریزی برای بالابردن سطح توان علمی کارگران در جهت تحقق اقتصاد دانش بنیان بعنوان یکی دیگر از ارکان اقتصاد مقاومتی باید در سرلوحه برنامه های همه مسؤلان باشد.

دبیرخانه شورایعالی انقلاب فرهنگی ضمن ادای احترام به همه شهدا و ایثارگران کارگر و همه کارگران پرکار و اهل تدبیر و خرد، روز کارگر را تبریک گفته و برای کارگران و مسؤلان بخش کارگری توفیقات الهی در راه خدمت به کشور و انقلاب اسلامی را خواهان است."1399/02/13
14:32:40
5.0 / 5
2588
تگهای خبر: اقتصاد , تولید , جامعه , كارگر
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است