حمایت مالی از واحدهای تولید محصولات بهداشتی

حمایت مالی از واحدهای تولید محصولات بهداشتی كار و درآمد: در جهت پشتیبانی از واحدهای خانگی و خرد و كوچك تولید كننده محصولات بهداشتی و پزشكی، صندوق كارآفرینی امید تا سقف یك میلیارد ریال تسهیلات حمایتی پرداخت می كند.


اصغر نورالهزاده در گفتگو با ایسنا، درباره اقدامات صورت گرفته صندوق در مقابله با کرونا و حمایت مالی از واحدهای تولیدی، اظهار نمود: در چند ماه گذشته خیلی از واحدهای تولیدی مورد حمایت صندوق که در زمینه تولید محصولات بهداشتی و پزشکی از قبیل مواد ضدعفونی کننده، البسه بیمارستانی، دستکش، کلاه طبی و ماسک فعالیت داشتند، شناسایی شدند و تسهیلات مورد نیاز برای افزایش تولیدات آنها اختصاص یافت.
وی افزود: برخی از واحدهای تولیدی که در زمینه پوشاک فعالیت می کردند هم با گسترش کرونا فعالیت خویش را به سمت تولید البسه بیمارستانی و ماسک های بهداشتی برده و در جهت تأمین ملزومات کادر درمان اقدام نمودند.
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید از پیشبینی تسهیلات تا سقف یک میلیارد ریال برای هر واحد اطلاع داد و اظهار داشت: واحدهای تولیدی می توانند با نظارت کمیته استانی و سلامت کرونا از تسهیلات صندوق بهره مند شوند.
نوراله زاده همینطور اضافه کرد: در جهت پشتیبانی از شرکتهای تعاونی تولید کننده محصولات بهداشتی، تفاهم نامه چهارجانبه ای میان صندوق کارآفرینی امید، معاونت امور تعاون وزارت تعاون، صندوق ضمانت سرمایه گذاری بخش تعاون و بانک توسعه تعاون با هدف فراهم کردن تسهیلات مورد نیاز تعاونی های تولید کننده محصولات بهداشتی و ضدعفونی کننده برای افزایش تولید به امضا رسیده است.
به قول وی، از اسفند سال قبل تابحال بیشتر از ۱۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار به منظور مقابله با کرونا در اختیار ۴۵ واحد فعال تولیدی در زمینه تولید محصولات بهداشتی و شوینده، ضدعفونی، ماسک و دستکش قرار گرفته است.1399/02/16
13:50:56
5.0 / 5
2995
تگهای خبر: بانك , تسهیلات , تعاونی , توسعه
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است