شروط جدید برای فعالیت امداد خودرو ها

شروط جدید برای فعالیت امداد خودرو ها كار و درآمد: معاون نظارت بر اماكن عمومی پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از الزامی شدن رعایت یكسری دستورالعمل برای امدادخودروها در پایتخت اطلاع داد.


سرهنگ نادر مرادی در گفتگو با ایسنا، با اشاره به جدید ترین تصمیمات برای ساماندهی امدادخودروها در پایتخت اظهار داشت: با عنایت به وجود برخی نارضایتی ها و هم نگرانی بعضی از شهروندان در مورد فعالیت امدادخودروها جلسات گوناگونی برای حل این مشکل و رفع نگرانی ها برگزار در نهایت مصوب شد که خودروبرهای امدادخودرو زیر نظر اتحادیه صنف اتو سرویس، توقفگاه، کارواش و پارکینگ ها فعالیت کنند.
وی با اشاره به اینکه فعالیت زیرنظر این صنف به معنای لزوم دریافت جواز و پروانه فعالیت از اتحادیه مربوطه است، تصریح کرد: از امروز تمامی امداد خودرو ها زیر نظر این اتحادیه هستند و تمام افراد و شرکت هایی که تحت عنوان امدادخودرو فعالیت می نمایند، باید با رفتن به اتحادیه و عرضه مدارک مورد نیاز یکسری موارد را رعایت و مجوز فعالیت خویش را دریافت نمایند.
معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ درباره اینکه چه خودروهایی باید مجوز مربوطه را دریافت نمایند، اظهار داشت: تمام وسایل نقلیه ای که تحت عنوان امدادخودرو فعال می باشند باید مجوز مربوطه را دریافت کنند. این قوانین شامل موتورسیکلت ها، وانت بار و هر وسیله نقلیه ای که در امر عرضه خدمات امدادی و تعمیراتی سیار خودرو ها فعال است، می شود و لازم الاجراست.
مرادی افزود: افراد بعد از عرضه درخواست باید یکسری موارد را رعایت نمایند، ازجمله اینکه باید لباس های متحدالشکل داشته باشند، وسیله نقلیه شان دارای نمادها و علامت های متحدالشکل و قابل شناسایی باشد و شماره ای برای شناسایی و پیگیری اموری مانند شکایات را هم روی بدنه شان درج کنند.
به قول وی، رانندگان مذکور هم بعد از دریافت استعلام های مربوطه کارت شناسایی معتبر دریافت خواهند کرد.
مرادی درباره برخی استارت آپ های فضای مجازی که در حوزه تعمیرات و امداد خودرو فعالیت می نمایند هم اظهار داشت: این مقررات شامل تمامی امدادخودروهایی که در تهران فعال می باشند، شامل امدادخودروها در فضای مجازی و حقیقی خواهد شد.
معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از رانندگان امدادخودروها خواست که برای فراهم شدن امکان تداوم فعالیتشان به اتحادیه مربوطه رجوع و درخواست خویش را ثبت کنند، چون که بعد از تعیین مهلت ثبت درخواست با خودرو های غیرمجاز و فاقد مجوز برخورد خواهد شد و آنان اجازه فعالیت نخواهند داشت.1399/02/17
14:31:17
5.0 / 5
3151
تگهای خبر: اتحادیه , خدمات , سرویس , شركت
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است