تمدید دوركاری راه فرار از ادامه بحران كرونا

تمدید دوركاری راه فرار از ادامه بحران كرونا كار و درآمد: شركت مستر كارت نیز به تمامی كاركنان خود اعلام نموده كه تا اطلاع ثانوی بمنظور حفاظت از سلامت و بهداشت خود و جامعه امكان دوركاری را خواهند داشت.


به گزارش کار و درآمد به نقل از ایسنا، شرکت مسترکارت بعنوان یکی از بزرگترین ارائه دهندگان پلتفرم و خدمات پرداخت بانکی در جهان اخیرا به تمامی کارکنان و پرسنل خود اعلام نموده که باتوجه به تداوم شرایط بحرانی پاندمی کرونا همچنان امکان دورکاری را خواهند داشت و ضرورتی ندارد در این شرایط در محل کار خود حضور یابند.
میشل فراکارو، یکی از مدیران ارشد مستر کارت در گفت وگویی با گزارشگر رویترز خاطر نشان کرده است: ما هیچ توقعی از حضور فیزیکی کارکنان و پرسنل خود به محل کار نداریم چونکه هنوز نمی توان گفت بحران پاندمی کرونا تحت کنترل درآمده است.
ایشان سپس سخنان خود اضافه کرد: بدین سبب کارکنان و پرسنل فعال در شرکت مستر کارت قادر خواهند بود تا زمانی که اوضاع بحرانی تحت کنترل در بیاید و واکسن کرونا و در اختیار عموم مردم قرار بگیرد، به دور کاری خود ادامه داده و از منزل و با بهره گیری از کامپیوتر های شخصی به کار و کارهای شغلی خود بپردازند.
وی همینطور اشاره کرد: در شرایط کنونی جهان و تا پیش از کشف واکسن و داروی قطعی این ویروس خطرناک و مرگبار، تمدید دورکاری کارکنان در شرکت های مختلف در سراسر جهان کمترین کاریست که می توان انجام داد و تنها راه فرار از ادامه یافتن بحران بنظر می رسد.
این شرکت که از بزرگترین شرکت های پرداخت مالی و بانکی در جهان و از رقبای سرسخت ویزاکارت محسوب می شود، بیش از ۲۰ هزار نفر در جهان را به استخدام خود درآورده که دفتر مرکزی آن در شهر وست چستر حومه نیویورک ایالات متحده آمریکا واقع شده است.
شرکت ویزا کارت نیز روز گذشته با انتشار ایمیلی به کارکنان خود اعلام نموده بود که تمامی پرسنل آن امکان دور کاری را تا آخر سال جاری میلادی خواهد داشت.
پیش تر نیز یکی از رقبای آن شرکت آمریکن اکسپرس روز دوشنبه از تمدید دورکاری پرسنل خود تا آخر سال جاری میلادی آگاهی داده بود.
همین طور یکی دیگر از شرکت های تکنولوژی فعال در حوزه پرداخت بانکی، شرکت Square، اعلام نموده بود که تمامی پرسنل آن حق انتخاب دورکاری تا همیشه را خواهند داشت.
منبع:

1399/03/02
11:16:36
5.0 / 5
2747
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است