با حضور نوبخت؛

145 كیلومتر باند دوم در خراسان جنوبی افتتاح یا عملیاتی می شود

145 كیلومتر باند دوم در خراسان جنوبی افتتاح یا عملیاتی می شود به گزارش كار و درآمد خراسان جنوبی مدیركل راه و شهرسازی خراسان جنوبی اظهار داشت: امروز و همزمان با سفر رئیس سازمان برنامه و بودجه به خراسان جنوبی ۱۴۵ كیلومتر باند دوم افتتاح یا عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.


به گزارش کار و درآمد به نقل از ایسنا، وحید داعی امروز (پنج شنبه، ۲۲ خردادماه) در جمع خبرنگاران اظهار نمود: ۳۷ کیلومتر باند دوم با حضور نوبخت در استان افتتاح می شود.
وی ادامه داد: ۱۲۶۸ میلیارد ریال اعتبار برای ساخت این ۳۷ کیلومتر هزینه شده است که در محورهای طبس-اصفهان، خوسف-خور، بیرجند-زاهدان، بیرجند-قائن، طبس-یزد قرار دارد.
وی از آغاز عملیات اجرایی ۱۰۸ کیلومتر باند دوم در پنج محور استان اطلاع داد و بیان نمود: این پروژه ها با مبلغ قرارداد ۳۶۰۴ میلیارد ریال در محورهای طبس-اصفهان، سربیشه-درح- میل ۷۸، بیرجند-نهبندان، نهبندان-زابل و سه راهی راهداران-خوسف، اجرا خواهد شد.
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی افزود: طول کل راه های استان ۱۷ هزار و ۱۶۲ کیلومتر است که از این میزان ۶۱۴ کیلومتر باند دوم، ۹۶۰ کیلومتر راه های اصلی، ۴۱۳۰ کیلومتر راه فرعی و ۱۱ هزار و ۴۵۸ کیلومتر راه روستایی است.
داعی با اشاره به اینکه طول باندهای دوم استان در سال های ۹۷ حدود ۴۹۰ کیلومتر بود، اضافه کرد: ۱۲۴ کیلومتر در سال ۹۸ اجرا شد و امسال هم برای اجرای ۲۵۰ کیلومتر برنامه داریم که ۱۰ هزار میلیارد ریال هزینه دربرخواهد داشت.
وی سرانه باندهای دوم در کشور را ۲۰.۴ درصد عنوان نمود و اضافه کرد: برای تحقق میانگین کشوری در استان در مورد باندهای دوم باید ۶۲۰ کیلومتر دیگر باند دوم در خراسان جنوبی راه اندازی شود.
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: با راه اندازی باندهای دوم امسال طول باندهای دوم استان به ۸۶۴ کیلومتر خواهد رسید.
منبع:

1399/03/22
13:38:14
5.0 / 5
2380
تگهای خبر: سازمان
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است