افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۱۵ پروژه حوزه راه و شهرسازی توسط رئیس جمهور

افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۱۵ پروژه حوزه راه و شهرسازی توسط رئیس جمهور به گزارش كار و درآمد رئیس جمهور روز پنجشنبه و از راه ویدئو كنفرانس ۸ پروژه حوزه راه و شهرسازی را افتتاح و دستور آغاز اجرای ۷ پروژه در این عرصه را صادر كرد.


به گزارش کار و درآمد به نقل از ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهور در این مراسم دستور بهره برداری رسمی ازخط دوم راه آهن کرج-قزوین به طول ۱۰۴ کیلومتر، ۸۵ کیلومتر پروژه بزرگراهی، ۲۰ کیلومتر راه اصلی، ۱۳۰۰ واحد مسکن مهر و راه اندازی ساختمان های دولتی در استان ایلام و راه چهار خطه محور ساری به تاکام به طول ۱۷ کیلومتر، ۳۵۴ واحد مسکن مهر و ۱۶ کیلومتر بزرگراه را در استان مازندران صادر کرد.
همینطور رئیس جمهور دستور آغاز عملیات اجرایی طرح اتصال ایلام به شبکه ریلی کشور، پروژه آزادراه نجف اشرف، راه اندازی ۴۷۰ کیلومتر بزرگراه، راه اصلی و راه فرعی، تعدادی ساختمان عمومی و دولتی و ۹ هزار و ۲۰۰ واحد مسکونی طرح اقدام ملی مسکن را در استان ایلام و آغاز عملیات اجرایی آزادراه قائم شهر- ساری و باند دوم محور دزدبن به مرزن آباد را صادر کرد.
رئیس جمهور در مراسم افتتاح این طرح ها با اشاره به شرایط سخت کشور از تمام کسانی که با روحیه جهادی برای اجرای این طرح ها همت کردند، تشکر کرد.
در مجموع برای هشت پروژه ای که امروز به صورت رسمی افتتاح شدند ۱۲ هزار و ۲۸۵ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده که برای ۲ هزار و ۴۲۴ نفر به شکل مستقیم ایجاد اشتغال کرده است.
همینطور برای اجرای پروژه هایی که امروز با دستور دکتر روحانی اجرای آنها شروع شد هم مجموعا ۹۵ هزار و ۶۴۰ میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده که با اتمام آنها برای ۱۴ هزار و ۵۳۰ نفر اشتغال پایدار ایجاد خواهد شد.1399/03/30
21:31:58
5.0 / 5
2435
تگهای خبر: اشتغال , مسكن
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است