دبیر انجمن شركت های هواپیمایی:

بلیت تورهای خارجی را نخرید

بلیت تورهای خارجی را نخرید دبیر انجمن شركت های هواپیمایی اظهار داشت: مردم تا زمانی كه به صورت رسمی و قطعی راه اندازی پروازهای خارجی اعلام نشده بلیت آنرا از سایت هایی كه آنرا تبلیغ می كنند نخرند.


به گزارش کار و درآمد به نقل از ایسنا، طی روزها و هفته های گذشته بعضی از سایت های فروش بلیت هواپیما و کانال های شبکه های اجتماعی تبلیغات تورهای خارجی بخصوص به مقصد ترکیه را تبلیغ کرده اند که هنوز هیچ خبر رسمی درباره راه ءاندازی پروازهای خارجی ایران به مقصد این کشور اعلام نشده است. در این راستا رضا جعفرزاده سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری، اظهار داشت: فروش بلیت تحت عنوان تور خارج از کشور منوط به صدور مجوز از جانب کشورهای مختلف است و هم اکنون کشورهایی که همواره مقصد توریستی هستند پذیرای مسافران نیستند.
وی با اشاره به اینکه ایجاد تعهد برای مسافران پیش از فراهم شدن شرایط لازم برای پروازهای خارجی، برخورد قانونی به دنبال خواهد داشت، اضافه کرد: هم اکنون ترکیه پذیرای اتباع خود، مسافرانی که تبعیت آن کشور را داشته یا کسانی که دارای ویزای کاری هستند، است و تبلیغات انجام تور و اعزام گردشگر به این کشور حقیقت ندارد و مسافران بایستی از صحت و سقم بلیتی که دریافت می کنند، آگاه باشند.
در این راستا مقصود اسعدی سامانی - دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی - به ایسنا اظهار داشت: هیچ شرکت هواپیمایی تبلیغ تورهای خارجی را انجام نداده و دستگاه های نظارتی باید با آنهایی که به نام این ایرلاین ها تبلیغ می کنند یا آنکه نام آنها را در تبلیغ تور خود می آورند برخورد کنند. البته روز گذشته سازمان هواپیمایی کشوری در این حوزه اطلاعیه ای صادر کرد.
وی ادامه داد: مردم به هیچ وجه تا زمانی که به صورت رسمی و قطعی مبحث بازگشایی پروازهای خارجی به مقاصد مختلف اعلام نشده است بلیت این پروازهای خارجی را برای انجام تور خریداری نکنند.
اسعدی افزود: هم اکنون برای پروازهای توریستی کشورهای مختلف متناسب با وضعیت خودشان و وضعیت کشورهای مختلف برخی مقاصد خارجی را برای انجام پروازهای مسافری باز کردند و برخی دیگر از مقاصد همچنان در انتظار بهبود شرایط کشورهای مورد نظر از نظر انتشار ویروس کروناست. ازاین رو مردم خودشان را گرفتار خسارت نکنند و پیش از خرید بلیت پروازهای خارجی استعلام های لازم را از مبادی رسمی مانند سازمان هواپیمایی کشوری دریافت کنند.
وی اظهار داشت: در گذشته که هواپیمایی ترکیه خرید بلیت برای مردم ایران را شروع کرده بود اخطار داده بودیم که مشخص نیست که این پروازها چه زمانی صورت گیرد و اینکه ایرلاین های خارجی بلیت بفروشند و امکان پروازش وجود نداشته باشد تنها حاصل آن این است که پول بلیت مردم را پیش خودشان نگه خواهند داشت.1399/04/21
21:58:47
5.0 / 5
2426
تگهای خبر: پرواز , سازمان , سایت , شركت
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است