آخرین فرصت ثبت نام در دوره مجازی مدرسه تابستانی كسب و كار شریف

آخرین فرصت ثبت نام در دوره مجازی مدرسه تابستانی كسب و كار شریف ششمین دوره «مدرسه تابستانی كسب و كار شریف» به منظور آموزش مهارت های كارآفرینی، ایجاد خلاقیت و افزایش اعتماد به نفس برای شروع یك كسب و كار خلاقانه تابستان سال جاری برگزار می گردد.


به گزارش کار و درآمد به نقل از ایسنا، دفتر خلاقیت و گسترش کارآفرینی، تابستان سال جاری، ششمین دوره «مدرسه تابستانی کسب و کار شریف» را با تمرکز بر آموزش مهارت های کارآفرینی، خلاقیت، ارتباط موثر، تفکر سیستمی و تحلیل محیط، از تاریخ 11 مرداد تا 25 شهریور ماه برگزار می نماید.

بازخوردهای مثبت شرکت کنندگان دوره های پیش همچون تغییر نگاه به زندگی، رفع موانع خلاقیت، افزایش اعتماد به نفس بویژه در پیدا کردن ایده های خلاقانه برای کسب و کار و اجرایی کردن آن ایده ها، انگیزه اصلی دفتر خلاقیت و گسترش کارآفرینی برای برگزاری دوره جدید بوده است.

با عنایت به شیوع ویروس کرونا، این دوره به صورت مجازی برگزار می گردد. برگزاری این دوره "مدرسه تابستانی کسب و کار شریف" به صورت مجازی این امکان را می دهد که علاوه بر اساتید برجسته دانشگاه صنعتی شریف، کارآفرینان و اساتید معتبر ایرانی از سرتاسر دنیا هم مشارکت داشته باشند. علاوه بر این، مجازی بودن این دوره فرصتی مغنتم برای شرکت کنندگان غیر تهرانی است تا بتوانند از آموزش های عرضه شده، استفاده کنند.
در این دوره حمایت ویژه از نوجوانان و جوانان مستعد با شرایط اقتصادی سخت در سراسر ایران از اولویت های دفتر خلاقیت و گسترش کارآفرینی است.

محتوای این دوره «مدرسه تابستانی کسب و کار شریف» مبتنی بر پروژه و با این هدف تعریف شده است که شرکت کنندگان بتوانند صفر تا صد یک پروژه کارآفرینی را در فضایی امن و کم ریسک تجربه کنند و پس از اتمام دوره اعتماد به نفس لازم برای شروع یک کسب و کار خلاقانه در آنها ایجاد شود.

بر مبنای اعلام دانشگاه شریف، علاقه مندان می توانند تا تاریخ 10 مرداد از راه سایت www.wedo.ir برای ثبت نام اقدام نمایند.

منبع:

1399/04/28
13:45:11
5.0 / 5
2390
تگهای خبر: آموزش , اقتصاد , سایت , سیستم
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است