معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد

آغاز پرداخت وام ودیعه مسكن تا اختتام مرداد

آغاز پرداخت وام ودیعه مسكن تا اختتام مرداد معاون وزیر راه و شهرسازی از پرداخت وام ودیعه مسكن به بخش چشمگیری از واجدان شرایط آگاهی داد.


به گزارش کار و درآمد به نقل از ایسنا، محمود محمودزاده، معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی درباب وام ودیعه مسکن مستاجران، اظهار داشت: برای دریافت وام ودیعه مسکن ۲ میلیون و ۲۲۰ هزار نفر بوسیله پیامک ثبت نام کردند. از روز گذشته ۱۴ مرداد برمبنای اعلام وزارت راه و شهرسازی افراد برمبنای کد ملی به سامانه tem.mrud.ir مراجعه نموده و نسبت به تکمیل مدارک اقدام می کنند.
معاون وزیر راه و شهرسازی توضیح داد: پالایش ها و تحلیل اطلاعات دریافت شده از متقاضیان بدین سان است که گروه بندی شغلی متقاضیان، تحت پوششان کمیته امداد امام (ره)، سازمان بهزیستی، زنان خودسرپرست، کارگران، حقوق بگیران، انجام شده است و برمبنای کد ملی متقاضیان مشخص است که هر کدام از متقاضیان در کدام بخش جایگاه دارند.
محمودزاده ضمن تشکر از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بمنظور استفاده وزارت راه و شهرسازی از سامانه رفاه ایرانیان که نظام درآمدی متقاضیان را دراورده است، اظهار داشت: تا پیش از ۲۰ مرداد لیست متقاضیانی که واجد شرایط دریافت وام ودیعه مسکن هستند استخراج و نهایی می شود. این افراد را به ۱۹ بانک و موسسه اعتباری که بانک مرکزی معرفی کرده، ارجاع خواهیم داد.
وی اشاره کرد: برمبنای تعهد قبلی تا پیش از اختتام مرداد، وام ودیعه مسکن به بخش عمده ای از متقاضیان واجدشرایط پرداخت می شود.1399/05/15
22:18:39
5.0 / 5
2172
تگهای خبر: بانك , حقوق , درآمد , سازمان
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است