مدیر كل روابط عمومی ایران ایر به كار و درآمد خبر داد

جزئیات پرواز تهران مادرید

جزئیات پرواز تهران مادرید مدیر كل روابط عمومی ایران ایر پروازهای برنامه ای هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران ˮهماˮ به فرودگاه مادرید را كه از ۱۲ شهریورماه سال جاری برقرار می شود، شرح داد.


حسین جهانی در گفت و گو با ایسنا اظهار کردا: به دنبال هماهنگی سازمان هواپیمایی کشوری ایران و اسپانیا برای برقراری پرواز برنامه ای بین دو کشور، نخستین پرواز هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" به مقصد فرودگاه مادرید در روز چهارشنبه ۱۲ شهریور ماه برابر با دوم سپتامبر با هواپیمای ایرباس انجام می شود.
وی ادامه داد: این پرواز در ایام چهارشنبه هر هفته، با پرواز شماره ۷۳۱ در ساعت ۹ و ۵۰ دقیقه بامداد، فرودگاه امام خمینی (ره) را ترک و در ساعت ۱۴ و ۵ دقیقه (به وقت محلی) در فرودگاه مادرید به زمین می نشیند. همینطور بازگشت این پرواز در همان روز، با پرواز شماره ۷۳۰ در ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه به وقت محلی از فرودگاه مادرید پرواز می کند و در ساعت ۲۳ و ۵۰ دقیقه وارد فرودگاه امام خمینی(ره) می شود.
جهانی افزود: متقاضیان برای خرید بلیت این پرواز می توانند به سایت https: //ebooking.iranair.com رجوع و یا با دفتر فروش تلفنی "هما" به شماره تلفن ۴۶۶۲۱۸۸ ۰۲۱تماس بگیرند.
مدیر کل روابط عمومی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران درباره شرایط و مدارک مورد نیاز برای پرواز مادرید این گونه توضیح داد: برپایه اطلاعیه صادر شده از جانب سازمان هواپیمایی کشور اسپانیا، مسافران با مدارک خاصی می توانند به این کشور سفر کنند که شامل دارندگان پاسپورت اتحادیه اروپا و کشورهای ایسلند، نروژ، سوئیس، انگلیس، کانادا واسترالیا، افراد دارای اقامت اتحادیه اروپا و کشورهای ایسلند، نروژ، سوئیس و انگلیس، دارندگان بلیت تایید شده هواپیما، قطار یا اتوبوس در ادامه مسیر به کشور صادر کننده کارت اقامت به صورت ترانزیتی، دارندگان ویزاهای کاری، اقامتی، دانشجویی و خانوادگی تایپ D اسپانیا، ویزای تایپ C Estancia اسپانیا به همراه کارت اقامت منقضی شده خارج از محدوده هشدار، مسافران به صورت ترانزیتی و دیپلمات ها، پرسنل بخش های کنسولی و سازمان های بین المللی و اعضای سازمان های بشردوستانه که در حال انجام وظایف خود هستند، است.

جهانی افزود: اجازه های موقت یا دائم اقامتی و کاری، اجازه های اقامت تحصیلی و کارت های اقامتی مربوطه، کارت های اقامتی تحت عنوان "عضو خانوادگی تبعه اروپایی" و کارت های اقامت ۵ ساله (اقامت دائم) که اعتبار آنها طی مدت زمان وضعیت اخطار و حتی ۹۰ روز تقویمی قبل از آغاز وضعیت اخطار به پایان رسیده باشد، به صورت خودکار و بدون احتیاج به انجام مراحل اداری تا ۶ ماه بعد از آخر وضعیت اخطار (۱۴ مارس تا ۲۱ ژوئن سال ۲۰۲۰ میلادی) معتبر است. اما برپایه اطلاعیه صادر شده، مسافران با ویزای تایپ C (توریستی) تا اطلاع ثانوی مجاز به انجام سفر نیستند.
وی با تاکید بر این که مسافران پیش از پرواز باید به نشانی https: //www.spth.gob.es/ مراجعه نموده و ضمن تکمیل فرم پزشکی موجود، کپی آنرا همراه خود داشته باشند، اظهار نمود: ورود هرگونه بار دستی به صورت ترولی یا چرخ دار به داخل کابین پروازی مجاز نبوده و مسافران صرفا می توانند از یک کوله پشتی یا یک ساک دستی یه عنوان بار همراه در داخل کابین استفاده کنند و استفاده از ماسک در طول پرواز و در فرودگاه ها الزامی است.

منبع:

1399/06/05
13:06:15
5.0 / 5
1951
تگهای خبر: اتحادیه , پرواز , سازمان , سایت
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است