میرتاج الدینی:

در اصلاح طرح دو فوریتی تأمین قیر مجانی نظرات شورای نگهبان اعمال شده است

در اصلاح طرح دو فوریتی تأمین قیر مجانی نظرات شورای نگهبان اعمال شده است به گزارش كار و درآمد نایب رییس كمیسیون برنامه و بودجه مجلس در پاسخ به ابهامات مطرح شده پیرامون اصلاح طرح دو فوریتی تأمین قیر مجانی تصریح كرد كه نظرات شورای نگهبان در اصلاح این طرح اعمال شده و ان شاءالله بزودی با اجرا شدن آن مشكل آسفالت راه های كشور برطرف می گردد.


به گزارش کار و درآمد به نقل از ایسنا، مهدی طغیانی در تذکری در جریان جلسه علنی امروز مجلس و بررسی طرح اصلاح تبصره 1 قانون بودجه کل کشور در جهت تأمین قیر مجانی بیان نمود: در روز چهارشنبه گذشته ما طرحی را در دستور کار مجلس داشتیم که اعاده شده از شورای نگهبان بود اما از آنجائیکه ایرادات شورا و اصلاحات کمیسیون مشخص نبود از دستور خارج شد. امروز هم با همین مبحث مواجه هستیم.
ایشان در ادامه اظهار نمود: ایراداتی که شورای نگهبان به طرح اصلاح تبصره 1 قانون بودجه در جهت تأمین قیر مجانی معلوم نیست و اعضای کمیسیون هم می گویند اصلاحات کمیسیون به درستی در سامانه نیامده است. حالا ما نمی دانیم که چه چیزی را باید بررسی نماییم.
سید محمدرضا میرتاج الدینی نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه در پاسخ به ابهامات مطرح شده بیان نمود: ایرادات وارده به این طرح با حضور حقوقدان شورای نگهبان مورد بررسی قرار گرفت و در سطح کمیسیون بررسی گردید. امروز هم با رای نمایندگان این مشکل هم برطرف شده و مردم روستاها که منتظر آسفالت جاده های روستایی بودند خوشحال خواهند شد. شورای نگهبان در اصلاح این طرح کمیسیون را همراهی کرده است.
منبع:

1399/06/23
22:07:46
5.0 / 5
1838
تگهای خبر: حقوق , قانون , كمیسیون
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است