مدیرعامل صندوق كارآفرینی امید :

۶ ۳هزارمیلیارد ریال از مطالبات بدلیل كرونا ۴ماه استمهال شد

۶ ۳هزارمیلیارد ریال از مطالبات بدلیل كرونا ۴ماه استمهال شد به گزارش كار و درآمد مدیرعامل صندوق كارآفرینی امید با اعلان اینكه از شروع سال 7300 میلیارد ریال تسهیلات جدید پرداخت كرده ایم، اظهار داشت: به سبب شرایط كرونا، 6300 میلیارد ریال از مطالباتمان را به تعویق انداختیم.اصغر نورالله زاده در گفت و گو با خبرنگار مهر، در مورد میزان تسهیلات ارائه شده طی امسال، گفت: صندوق کارآفرینی امید از شروع سال تابحال در حدود ۷، ۳۰۰ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرده است.
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید اضافه کرد: این میزان از تسهیلات در حالی پرداخت شده که به سبب شرایط کرونا، حدود ۶، ۳۰۰ میلیارد ریال از مطالباتمان را به تعویق انداختیم.
وی افزود: بااینکه دولت مدت تعویق مطالبات را برای ۳ ماه تصویب کرده بود اما ما از شروع سال ۴ ماه بازپرداخت اقساط افراد را به مدت انتهای دوره بازپرداخت آنها اضافه کردیم.
نورالله زاده اظهار داشت: در این ۴ ماه فقط ۶، ۳۰۰ میلیارد ریال ورودی منابع صندوق بود که می توانستیم با بهره گیری از آن تسهیلات پرداخت نماییم ولی ما این مبلغ را بعنوان تسهیلات مجدد به کارآفرینان دادیم برای اینکه مدت اقساطشان را اضافه کردیم.
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید اشاره کرد: در واقع اگر می گوئیم ۷، ۳۰۰ میلیارد ریال به صورت نقد تسهیلات پرداخت کرده ایم باید این مساله هم لحاظ شود که ۶، ۳۰۰ میلیارد ریال عددی بوده که می توانستیم تسهیلات نقدی بدهیم اما به صورتی این رقم را به صورت تسهیلات اعتباری دادیم و به سقف بازپرداخت ها اضافه کردیم.


منبع:

1399/06/25
13:01:21
5.0 / 5
1950
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است