معاون سازمان بنادر و دریانوردی:

تحریم و كرونا یك روز هم تجارت دریایی متوقف نكردند

تحریم و كرونا یك روز هم تجارت دریایی متوقف نكردند كار و درآمد: معاون سازمان بنادر و دریانوردی اظهار داشت: همه راهبردهای دریایی كشور در حوزه اقتصاد و تجارت، به رغم محدودیت های ناشی از تحریم و شیوع ویروس كرونا، در شرایط ایمن و مطمئن انجام شد و حركت كشتیرانی تجاری ایران در مسیرهای بین المللی، حتی یك روز هم متوقف نشده است.


به گزارش کار و درآمد به نقل از ایسنا، جلیل اسلامی در مراسم گرامیداشت روز جهانی دریانوردی اظهار نمود: کشتیرانی ایران، شامل کشتیرانی دولتی و بخش خصوصی با وجود تهدیدها و محدودیت ها، شرایط پایدار و قابل اطمینانی را برای تجارت کشور فراهم کردند. کشتیرانی بخش خصوصی در شرایط سخت تحریم و کرونا به کمک کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران آمد و در همین راستا تمهیداتی فراهم گردید تا نقش کشتیرانی های کوچک و بخش غیر دولتی در اقتصاد حمل و نقل کشور بیشتر از گذشته شود.
مشکل سوخت کم سولفور حل شد
وی با اشاره به اینکه تأمین سوخت کم سولفور، یکی از الزامات دریایی بود، خاطرنشان کرد: الان اعلام می نماییم که کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران کاملا به استانداردهای بین المللی مجهز است و هیچ بندری در دنیا نمی تواند برای کشتیرانی ایران، محدودیت ایجاد کند.
معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی در بخش دیگری از سخنان خود، عنوان کرد: آموزش های دریانوردی برای تربیت شایسته دریانوردان جهت کشتیرانی داخلی و بازرگانی خارجی، با وجود شرایط کرونا با رعایت پروتکل، انجام شد.
خبری از دزدان دریایی نیست
اسلامی با تاکید بر اینکه چند وقتی است دیگر خبری از دزدان دریایی نیست، اظهار داشت: ریشه کنی دزدان دریایی نتیجه تلاش و حضور موثر نیروی دریایی ارتش در آب های آزاد است.
وی با بیان سفارش ساخت ۹۰ فروند شناور خدماتی برای نوسازی ناوگان خدماتی لایروبی و یدک کشی سازمان بنادر در سالجاری، اظهار داشت: سالانه ۱۲۰ هزار عملیات دریایی در کشور انجام می شود و بیشتر از 1000 نفر از راه عملیات امداد و نجات در دریا از خطر مرگ و سوانح جدی، نجات پیدا می کنند. همینطور قردادهای یدک کشی و لایروبی در اسفند ماه سال جاری و سال آینده بازبینی می شود.1399/07/09
09:14:56
5.0 / 5
1200
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است