نوبخت:

۲۲۰ میلیارد تومان اعتبار برای بیمارستان ولیعصر اراك در نظر گرفته شد

۲۲۰ میلیارد تومان اعتبار برای بیمارستان ولیعصر اراك در نظر گرفته شد مركزی رئیس سازمان برنامه و بودجه كشور اظهار داشت: سازمان برنامه و بودجه به نیابت از دولت 220 میلیارد تومان اعتبار برای تكمیل بیمارستان اختصاص داد و در صورت نیاز این پروژه مشروط بر تكمیل تا بهار سال آینده، بعنوان پروژه در اولویت، مورد توجه خواهد بود.


محمدباقر نوبخت دهم مهرماه در جریان سفر به استان مرکزی در جمع خبرنگاران اظهار نمود: به منظور توسعه استان مستعد مرکزی برای ۱۴ طرح و پروژه عمرانی ناتمام، اعتباری بالغ بر ۵۵۰ میلیارد تومان در نظر گرفته شد تا بتوان این طرح ها و پروژه ها را تا آخر سال جاری یا قبل از اتمام دولت به اتمام رساند که این طرح ها شامل طرح های بهداشتی مانند بیمارستان ولیعصر و طرح های فرهنگی می شود.
وی ادامه داد: همینطور ۲۵ طرح تولیدی در چارچوب جهش تولید هم با اعتباری بالغ بر هزار و ۹۷۰ میلیارد تومان به تصویب رسید، این پروژه ها می توانند ۶ هزار فرصت شغلی در استان ایجاد کنند و ۲۰ هزار میلیارد ارزش افزوده داشته باشد.
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور خاطرنشان کرد: سه هزار واحد مسکونی به تفکیک هزار واحد برای مددجویان کمیته امداد و بهزیستی و دو هزار واحد برای اقشار کم درآمد با مشارکت بنیاد مسکن و کمیته امداد کلنگ زنی شد که در بهار سال آینده افتتاح می شوند، همینطور در این استان ۴۴۰۰ واحد منزل مسکونی بازسازی شده هم به بهره برداری رسیده که تمام اینها در جهت توجه دولت و مقام معظم رهبری به اقشار کم درآمد انجام شده است.
نوبخت با اشاره به بازدید از بیمارستان ولیعصر افزود: در سنوات گذشته اعتباراتی برای تکمیل بیمارستان ولیعصر بعنوان یک پروژه ضروری برای استان مرکزی و استان های همجوار مشخص شده بود که امروز مقرر شد کارگروه ویژه ای در سازمان برنامه و بودجه تشکیل گردد و مسؤلان استانی هم در استان این مهم را پیگیری کنند. سازمان برنامه و بودجه به نیابت از دولت 220 میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل بیمارستان اختصاص داد و در صورت نیاز مشروط بر تکمیل تا بهار سال آینده، بعنوان پروژه در اولویت مورد توجه خواهد بود.1399/07/11
21:05:08
5.0 / 5
1558
تگهای خبر: توسعه , تولید , درآمد , سازمان
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است