یك مقام مسئول

ایجاد ۲۵۰۰ صندوق خرد دیگر تا ۱۴۰۰

ایجاد ۲۵۰۰ صندوق خرد دیگر تا ۱۴۰۰ به گزارش كار و درآمد رئیس صندوق كارآفرینی امید اظهار داشت: تا سال آینده ۲۵۰۰ صندوق خرد دیگر باید ایجاد نماییم كه بدین سان تعداد صندوق های خرد كشور به ۵ هزار عدد می رسد.اصغر نوراله زاده در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد صندوق های خرد، تصریح کرد: تابحال ۲۴۷۰ صندوق خرد بوجود آورده ایم و آنطور که برنامه ریزی شده تا سال آینده، باید با ایجاد ۲۵۰۰ صندوق دیگر، تعداد صندوق های خرد کشور را به ۵ هزار صندوق برسانیم.
رئیس صندوق کارآفرینی امید اضافه کرد: هزار عدد از این صندوق ها با همکاری سازمان بسیج در چارچوب تعاونی تشکیل خواهد شد و هزار عدد دیگر هم با همکاری وزارت جهاد کشاورزی و ۵۰۰ عدد دیگر هم با همکاری وزارت کشور تشکیل خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه صندوق های خرد به شکلی نظام تأمین مالی محلی هستند، اظهار داشت: از این به بعد به جای اینکه اهالی روستا به صندوق کارآفرینی رجوع کنند و وام با ضمانت های ما بگیرند، از این صندوق های خرد وام با ضمانت های محلی می گیرند و شاید چک و سفته هم ندهند و می توانند بر مبنای شناختی که از هم دارند وام را از صندوق بگیرند.
نوراله زاده اضافه کرد: شخصی که احتیاج به سم، بذر، وسیله یا هر چیز دیگری دارد با رفتن به صندوق های خرد سریع و راحت وام را می گیرد، اما اگر به صندوق کارآفرینی رجوع کند شاید ۶ ماه در صف بماند.
وی افزود: مدیرعامل سفته به ما داده است و افراد سپرده گذاشته اند ازاین رو متعهدند و مشکلی ایجاد نمی گردد.


منبع:

1399/07/12
13:53:02
5.0 / 5
1852
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است