معاون مركز مدیریت راه های كشور:

در تعطیلی یك هفته ای تهران، سفر نروید!

در تعطیلی یك هفته ای تهران، سفر نروید! به گزارش كار و درآمد معاون مركز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای كشور اظهار داشت: بارها اعلام نموده ایم كه سفرهای مردم تاثیر مستقیمی بر افزایش شیوع ویروس كرونا دارد اما كسی گوش شنوا ندارد و مردم در هر تعطیلاتی به سفر می روند.


مژگان جلیلیان در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: در گزارش هایی که به صورت روزانه آماده می نماییم بارها اعلام کردیم هر گاه مردم تعداد ترددهای بین استانی و سفرهای خودرا می افزایند، به همان میزان شاهد بالاتر رفتن آمار ابتلاء به ویروس کرونا در کشور هستیم اما گویا کسی گوش شنوا ندارد و مردم به محض اینکه تعطیلاتی را پیش روی خود می بینند برای سفر برنامه ریزی کرده و به جاده ها هجوم می آورند.
وی ادامه داد: با توجه به این که برمبنای اطلاعیه های صادر شده برنامه ای برای مراسم اربعین باتوجه به گسترش شیوع ویروس کرونا وجود ندارد و خیلی از استانها محدودیت های خودرا افزایش داده اند، امیدواریم مردم سفرهای خودرا از سر نگیرند تا بیش از این شاهد بدتر شدن وضعیت کشور از نظر شیوع این بیماری نباشیم.
معاون مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای کشور افزود: در امتداد محدودیت تردد بین استانی هیچ ابلاغیه ای از طرف استانداری یا ستاد ملی کرونا اعلام نشده است اما مانند فروردین ماه اگر دراین زمینه چیزی ابلاغ شود، مسلما سازمان راهداری نیز بوسیله نیروهای خود در ایجاد این محدودیت های تردد کمک خواهدنمود.
جلیلیان اظهار داشت: امیدوارم مردم از تعطیلات یک هفته ای پایتخت برای سفر استفاده نکنند چونکه اگر این سفرها نباشد هر استانی می تواند برای سیسستم درمانی و بهداشتی خودش برنامه ریزی کند و یکجا تمرکز بیمار بیشتر نمی گردد و بی نظمی به وجود نخواهد آمد.
منبع:

1399/07/14
13:40:59
5.0 / 5
1613
تگهای خبر: حمل و نقل , سازمان
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است