ماجرای تغییر مسیر پرواز تهران به تبریز چه بود؟

ماجرای تغییر مسیر پرواز تهران به تبریز چه بود؟ آذربایجان شرقی مسئول روابط عمومی اداره كل فرودگاه های آذربایجان شرقی جزئیات تغییر مسیر و فرود پرواز Md شماره 946 شركت هواپیمایی ایرتور از مسیر تهران به تبریز را تشریح نمود.


محمد حاجی پور در گفت و گو با ایسنا، در تشریح این خبر اظهار نمود: پرواز Md شماره ۹۴۶ شرکت هواپیمایی ایرتور از مسیر تهران به تبریز در ساعت ۱۸: ۵۰ روز گذشته به سبب شرایط نامساعد جوی شهر تبریز تغییر مسیر داده در ساعت ۱۹: ۱۵ در فرودگاه بین المللی ارومیه به زمین نشست و منتظر ماند تا شرایط جوی شهر تبریز مساعد شود.

وی افزود: این هواپیما در ساعت ۲۳: ۳۵ از فرودگاه ارومیه به فرودگاه تبریز پرواز و در ساعت ۲۴: ۰۰ در فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز به زمین نشست و مسافرانش را پیاده کرد؛ سپس باردیگر مسافرگیری کرده و در ساعت ۰۰: ۴۵ به طرف فرودگاه مهرآباد پرواز کرد.

وی در پاسخ به این پرسش که "بنابه گفته برخی کانال های محلی، مسافران این پرواز پس از سه ساعت بلاتکلیفی، با اتوبوس به تبریز منتقل شدند"، اظهار داشت: شاید یکی دونفر خودشان خواسته باشند که منتظر پرواز نمانده و به سمت تبریز عزیمت کنند، اما این ملاک نبوده و پرواز مذکور در فرودگاه ارومیه منتظر ماند تا شرایط جوی فرودگاه تبریز مساعد شده و پس از مناسب شدن شرایط جوی نیز در ساعت ۲۴: ۰۰ بامداد، مسافرانش را به فرودگاه تبریز رساند.1399/07/14
23:07:05
5.0 / 5
1697
تگهای خبر: پرواز , شركت , كانال
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است