ایران ایر اعلام كرد

از سرگیری پروازهای هما به استانبول بعلاوه جزئیات

از سرگیری پروازهای هما به استانبول بعلاوه جزئیات به گزارش كار و درآمد شركت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) اعلام نمود: بر طبق توافق به عمل آمده بین سازمان هواپیمایی كشوری ایران و تركیه و صدور مجوز پرواز برای  برقراری پرواز به فرودگاه استانبول، پروازهای هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران بر طبق برنامه در ایام سه شنبه 15 مهرماه و جمعه 18 مهرماه انجام می شود.


به گزارش کار و درآمد به نقل از ایسنا، روابط عمومی ایران ایر جزئیات و شرایط پرواز تهران-استانبول را اینگونه تشریح کرد: دو پرواز برنانه ریزی شده "هما" به استانبول، با پرواز شماره ۷۱۹ در ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه از فرودگاه حضرت امام خمینی(ره) انجام و در ساعت ۱۴ و ۲۰ دقیقه به وقت محلی وارد فرودگاه استانبول انجام می شود.
بازگشت این پرواز در همان روز، با پرواز شماره ۷۱۸ در ساعت ۱۵ و ۲۰ دقیقه از استانبول پرواز و ساعت ۱۹ در فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) به زمین می نشیند.
برمبنای اطلاعیه "هما" مردم برای خرید بلیت این پرواز می توانند به سایت https: //ebooking.iranair.com مراجعه و یا با دفتر فروش تلفنی "هما" به شماره تلفن ۴۶۶۲۱۸۸۸ تماس بگیرند. همین طور طبق ابلاغ سازمان هواپیمایی کشوری ترکیه، تمامی مسافران ورودی به فرودگاه استانبول، باید در محدوده ی ۷۲ ساعت مانده به پرواز، مبادرت به انجام آزمایش PCR نموده و نتیجه آنرا در زمان ورود به ماموران بهداشت مستقر در فرودگاه استانبول ارائه نمایند.
هفته گذشته سازمان هواپیمایی کشوری ترکیه مجوز پرواز شرکت های هواپیمایی را باطل نمود که در هفته جاری به دنبال مذاکرات انجام شده دو سازمان هواپیمایی کشوری ایران و ترکیه، مجوز ادامه پرواز برای هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" صادر گردیده است.
منبع:

1399/07/15
11:55:49
5.0 / 5
1667
تگهای خبر: پرواز , سازمان , سایت , شركت
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است