مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی:

تمامی فعالیت ها بنادر تجاری كشور به صورت شبانه روزی در حال انجام می باشد

تمامی فعالیت ها بنادر تجاری كشور به صورت شبانه روزی در حال انجام می باشد به گزارش كار و درآمد هرمزگان معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی اظهار داشت: تمامی فعالیت ها در بنادر تجاری كشور به صورت شبانه روزی و بدون وقفه برای بارگیری انواع محموله های صادراتی و تخلیه محموله های وارداتی در جریان است و هیچ شرایطی سبب نشده حتی یك ساعت بنادر كشور گرفتار ركود و توقف شوند.محمد راستاد، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی بامداد امروز(۲۷ مهرماه) در مسافرت یک روزه به استان هرمزگان به همراه مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان، از بخش های مختلف بندر شهید رجایی همچون ترمینال های کانتینری و فله بازدید کرد و در جریان آخرین فعالیت ها و پروژه های این بندر قرار گرفت.

راستاد در بازدید از بندر شهید رجایی در بندرعباس با اشاره به اینکه تمامی فعالیت ها در بنادر تجاری کشور به صورت شبانه روزی و بدون وقفه برای بارگیری انواع محموله های صادراتی و تخلیه محموله های وارداتی در جریان است، عنوان کرد: از آغاز سالجاری تابحال در تمامی بنادر تجاری کشور که دارای ظرفیت ۲۴۶ میلیون تن هستند، بالغ بر ۷۰ میلیون تن تخلیه و بارگیری انواع کالاها صورت گرفته است.

وی افزود: هیچ شرایطی سبب نشده حتی یک ساعت بنادر کشور گرفتار رکود و توقف شوند و تمامی اسکله ها و بنادر برای تخلیه و بارگیری انواع محموله ها فعال می باشند.

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی اضافه کرد: در بنادر استان هرمزگان بخصوص در بندر شهید رجایی بعنوان بندر اصلی کشور هم فعالیت ها بی وقفه ادامه دارد و از آغاز سالجاری تابحال بالغ بر ۳۶ میلیون تن تخلیه و بارگیری کالا و ۶۷۰ هزار TEU تخلیه و بارگیری کانتینر در بندر شهید رجایی صورت گرفته است.

راستاد تصریح کرد: علیرغم تمامی تحریم ها و تهدیداتی که به صورت ناعادلانه و غیر قانونی بر کشور ما تحمیل شده است و تلاش هایی که برای ایجاد مشکل در زمینه فعالیتهای بندری کشور ما صورت می گیرد اما روند حمل و نقل و تجارت دریایی کشور در همه بنادر کاملاً فعال و در حال انجام می باشد.

وی تصریح کرد: فعالیت ها و پروژه های توسعه ای در بنادر کشور هم با قوت به پیش می روند و عمدتاً در قالب برنامه زمان بندی صورت گرفته در حال اجرا هستند و به واسطه این سرمایه گذاری ها ظرفیت های جدید در بنادر کشور ایجاد خواهد شد.

معاون وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: بخشی از این سرمایه گذاری ها توسط سازمان بنادر و دریانوردی برای ایجاد زیربناها و زیرساخت های بندری انجام شده و بخش قابل توجهی از آن هم سرمایه گذاری بخش خصوصی در جهت ایجاد روبناها و تجهیزات بندری است.

راستاد خاطرنشان کرد: امیدواریم تعداد قابل توجهی از این پروژه ها تا آخر سال جاری به بهره برداری برسند.

به گزارش کار و درآمد به نقل از ایسنا، مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با همراهی مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از بخش های عمرانی، نفتی و سرمایه گذاری بندر شهید رجایی همچون روند راه اندازی ساختمان مرجع دریایی، پایانه کانتینری و روند تخلیه و بارگیری کالا در بزرگترین بندر تجاری کشور بازدید نمود. مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در ادامه جهت بررسی روند عرضه خدمات در بندر امام خمینی(ره)، استان هرمزگان را به مقصد خوزستان ترک کرد.

منبع:

1399/07/27
21:36:59
5.0 / 5
1462
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است