برای صاحبان مشاغل؛

امروز، آخرین فرصت برای ثبت نام وام كرونا است

امروز، آخرین فرصت برای ثبت نام وام كرونا است به گزارش كار و درآمد مهلت ثبت نام دریافت تسهیلات حمایتی كرونا برای صاحبان مشاغل امروز تمام می شود.به گزارش کار و درآمد به نقل از مهر، مهلت ثبت نام دریافت تسهیلات حمایتی کرونا برای صاحبان مشاغل امروز تمام می شود و بر مبنای اعلام کارگروه مقابله با نتایج اقتصادی کرونا زمان ثبت نام دیگر تمدید نخواهد شد.
از سویی دیگر هم بانک ها موظف می باشند تا قبل از آخر آبان ماه پرونده همه متقاضیان را بررسی و به مشمولان، تسهیلات را بپردازند.
آمارها نشان داده است که در هفته های اخیر روزانه به صورت متوسط بیشتر از ۲۵۰۰ نفر از شاغلان کسب و کارهای صدمه دیده از کرونا برای دریافت تسهیلات کرونا در سامانه کارا ثبت نام کرده اند. مطابق با بیان مدیر اداره اعتبارات بانک مرکزی تا آخر روز ۲۸ مهرماه بیشتر از ۳۳۱ هزار نفر از متقاضیان تسهیلات ویژه دولت برای کسب وکارهای صدمه دیده از کرونا و صاحبان مشاغل و بنگاه ها، موفق به دریافت وام کرونا شده اند و پرونده بیشتر از ۲۳۸ هزار بنگاه دیگر هم در دست بررسی و پرداخت قرار دارد.
تاکنون میزان پرداخت تسهیلات حمایتی کرونا از جانب بانک ها به کسب و کارها، جمعاً ۶، ۲۰۰ میلیارد تومان بوده که از این میزان ۱، ۳۰۰ میلیارد تومان به شرکت های بزرگ حمل ونقلی اختصاص یافته و حدود ۴، ۹۰۰ میلیارد تومان مابقی هم به رسته های ۱۴ گانه شغلی که صدمه بیشتری از کرونا دیدند، اختصاص یافته است.


منبع:

1399/08/01
21:30:19
5.0 / 5
1191
تگهای خبر: اقتصاد , بانك , تسهیلات , شركت
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است