مدیرعامل شركت فرودگاه های ایران مطرح كرد

فعالیت شركت های هواپیمایی معتبر در گیلان

فعالیت شركت های هواپیمایی معتبر در گیلان از گیلان مدیرعامل شركت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران اظهار داشت: خوشبختانه فرودگاه رشت مقاصد پروازی متنوع است و شركت های هواپیمایی خوب و معتبری در این استان فعال می باشند كه امیدواریم با انجام روند توسعه شاهد افزایش پذیرش پروازها باشیم.


سیاوش امیرمکری در دیدار با استاندار گیلان با قدردانی از نگاه حمایتی استاندار در اجرای پروژه های توسعه ای فرودگاه رشت، اظهار نمود: فرودگاه سردار جنگل بعنوان یکی از ۵۳ مجموعه تحت مدیریت شرکت فرودگاه ها، از لحاظ زیرساخت های هوانوردی، خطوط پروازی و پایانه ای جزء کامل ترین فرودگاه های کشور به حساب می آید.
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران با اشاره به اینکه در اجرای پروژه های توسعه ای و تحقق طرح جامع فرودگاه رشت اقداماتی باقی مانده که نیازمند حمایت مسؤلان ملی و استانی هستیم، اضافه کرد: خوشبختانه فرودگاه رشت مقاصد پروازی متنوع است و شرکت های هواپیمایی خوب و معتبری در این استان فعال می باشند که امیدواریم با انجام روند توسعه شاهد افزایش پذیرش پروازها باشیم.
وی اصلاح وضعیت ظاهری پایانه قدیم فرودگاه رشت، توسعه اراضی و کوشش برای اجرای طرح جامع مصوب را جزء تکالیف مدیریت جدید مجموعه فرودگاه سردارجنگل رشت عنوان و خاطرنشان کرد: پایانه فعلی این فرودگاه قابلیت افزایش ظرفیت و پذیرش همزمان دو پرواز را داراست که تحقق این مورد طی کوتاه مدت در دستورکار قرار دارد.
در ادامه ارسلان زارع، استاندار گیلان فرودگاه سردار جنگل رشت را یکی از فرودگاه های برتر کشور از نظر برخورداری از شاخصهای مختلف و استانداردهای لازم ذکر و اظهار نمود: پارسال پروژه های موثری در فرودگاه رشت به افتتاح رسید که انتظار می رود در ادامه روند توسعه ای با حمایت مسؤلان ملی و همکاری مدیران استانی، شاهد تطویل و توسعه باند و تحول در پایانه ها باشیم.
وی با اشاره به اینکه تحولات صورت گرفته در فرودگاه رشت منجر به انجام پروازها در شرایط مختلف جوی با کمترین تأخیر شده، اظهار داشت: با عنایت به اقلیم آب و هوایی گیلان و گردشگرپذیربودن این استان نیازمند توجه بیشتر به این مجموعه بخصوص در اجرای شایسته طرح جامع فرودگاه رشت در آینده ای نزدیک هستیم.
نماینده عالی دولت در گیلان تغییر در وضعیت پایانه ها را در راه راه اندازی پروازهای خارجی با به انتها رسیدن شیوع کرونا، اقدامی ضروری دانست و اضافه کرد: ایجاد پایه (بیس) پروازی در فرودگاه سردار جنگل رشت برای انجام پرواز روزانه بامداد و عصر میان رشت و تهران با عنایت به ظرفیت های موجود و انتظار بحق مردم، گام موثری در کاهش ترافیک و تسریع در انجام امور روزانه گیلانیان در پایتخت بوده که برای تحقق این امر تلاشهای خوبی صورت گرفته است.
به گزارش کار و درآمد به نقل از ایسنا، در انتها این دیدار با قدردانی از تلاشهای غلامرضا کریم آقایی در دوران تصدی مدیرکلی فرودگاه سردار جنگل رشت، محسن میرحسینی بعنوان مدیرکل جدید این مجموعه ارائه شد.1399/08/09
15:37:20
5.0 / 5
1266
تگهای خبر: پرواز , توسعه , شركت
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است