برای صاحبان مشاغل؛

امروز، آخرین مهلت برای ثبت نام وام كرونا است

امروز، آخرین مهلت برای ثبت نام وام كرونا است كار و درآمد: مهلت ثبت نام دریافت تسهیلات حمایتی كرونا برای صاحبان مشاغل امروز تمام می شود.به گزارش کار و درآمد به نقل از مهر، مهلت ثبت نام دریافت تسهیلات حمایتی کرونا برای صاحبان مشاغل امروز تمام می شود و برمبنای اعلام کارگروه مقابله با نتایج اقتصادی کرونا زمان ثبت نام دیگر تمدید نخواهد شد.
از سویی دیگر نیز بانک ها موظف می باشند تا قبل از اختتام آبان ماه پرونده همه متقاضیان را بررسی و به مشمولان، تسهیلات را بپردازند.
آمارها نشان میدهد که در هفته های اخیر روزانه بطور متوسط بیش از ۲۵۰۰ نفر از شاغلان کسب و کارهای لطمه دیده از کرونا برای دریافت تسهیلات کرونا در سامانه کارا ثبت نام کرده اند. مطابق با بیان مدیر اداره اعتبارات بانک مرکزی تا اختتام روز ۲۸ مهرماه بیش از ۳۳۱ هزار نفر از متقاضیان تسهیلات ویژه دولت برای کسب وکارهای لطمه دیده از کرونا و صاحبان مشاغل و بنگاه ها، موفق به دریافت وام کرونا شده اند و پرونده بیش از ۲۳۸ هزار بنگاه دیگر نیز در دست بررسی و پرداخت قرار دارد.
تاکنون میزان پرداخت تسهیلات حمایتی کرونا از طرف بانک ها به کسب و کارها، جمعاً ۶، ۲۰۰ میلیارد تومان بوده که از این مقدار ۱، ۳۰۰ میلیارد تومان به شرکت های بزرگ حمل ونقلی اختصاص یافته و حدود ۴، ۹۰۰ میلیارد تومان مابقی نیز به رسته های ۱۴ گانه شغلی که لطمه بیشتری از کرونا دیدند، اختصاص یافته است.


منبع:

1399/08/12
19:31:50
5.0 / 5
1136
تگهای خبر: اقتصاد , بانك , تسهیلات , شركت
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است