در گزارش كار و درآمد مطرح شد؛

وضعیت بغرنج تالارداران

وضعیت بغرنج تالارداران رئیس اتحادیه تالارهای پذیرایی و تجهیز مجالس اظهار داشت: طی ۹ ماه گذشته، تالارهای پذیرایی به علت انتشار كرونا تعطیل بوده اند كه این امر منجر به اخراج نیروهای كار و ورشكست شدن صاحبان این صنف شده است.خسرو ابراهیم نیا در گفت و گو با خبرنگار مهر، در مورد وضعیت تالارهای پذیرایی کشور، تصریح کرد: روز گذشته آقای رئیس جمهور اعلام نمودند که می توان با رعایت پروتکل های بهداشتی و با محدودیت مراسم های عقد و عروسی را برگزار کرد؛ ما با این صحبت رئیس جمهور موافق هستیم که با شرایطی این بن بست باز شود و جاهایی که صلاحیت و شرایط برگزاری مراسم را دارند با رعایت پروتکل های بهداشتی، باز شوند.
رئیس اتحادیه تالارهای پذیرایی و تجهیز مجالس اضافه کرد: به علت شیوع کرونا، بر مبنای تصمیم ستاد ملی کرونا طی ۹ ماه گذشته تمامی تالارهای پذیرایی کشور به صورت صد درصدی تعطیل بوده اند.
ابراهیم نیا اظهار داشت: همین مساله باعث شد خیلی از کارگران این بخش اخراج و صاحبان تالارها یا ورشکست شوند و یا در شرایط مالی بسیار سختی قرار گیرند.
وی افزود: بعنوان نمونه در تهران کمتر از هزار واحد صنفی داریم که هر تالار حداقل ۱۰ تا ۲۰ کارگر مستقیم و ۴۰ کارگر غیرمستقیم دارد، توجه کنید که طی ۹ ماه گذشته این تالارها بسته بوده اند و صاحبان این واحدهای صنفی هم هیچ کمکی از جانب دولت دریافت نکرده اند.
ابراهیم نیا تصریح کرد: واقعاً باید فکری برای این وضعیت شود، چونکه عدم کسب درآمد از بهمن سال گذشته تاکنون، شرایط را برای فعالان این بخش خیلی سخت کرده است.

1399/08/14
14:37:01
5.0 / 5
1486
تگهای خبر: اتحادیه , درآمد , كارگر
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است