وزیر راه و شهرسازی در حاشیه جلسه دولت:

مورد مستندی از افزایش قیمت بلیت پروازها دریافت نكرده ایم

مورد مستندی از افزایش قیمت بلیت پروازها دریافت نكرده ایم وزیر راه اظهار داشت: اجازه نمی دهیم كسی اینطور با سلف خری پروازهای برنامه ای، بلیت چارتری به مردم بفروشد و بعد هم بگوید اگر لغو كردید، پولش بازنمی گردد چون پرواز چارتری بوده است.


به گزارش کار و درآمد به نقل از ایسنا، محمد اسلامی در حاشیه جلسه امروز هیات دولت در پاسخ به این پرسش که گفته شده پروتکل های بهداشتی و مسافرگیری ۶۰ درصدی در پروازها رعایت نمی شوند، اظهار نمود: پروتکل های بهداشتی و مسافرگیری ۶۰ درصدی، به صورت صد درصد در پروازها رعایت می شود. ما مرتب گزارش های سازمان هواپیمایی کشوری را رصد می نماییم.
وی اضافه کرد: در موضوع قیمت بلیت هم تا حالا ما گزارش مستندی از اینکه کسی از سقف قیمت ها فراتر رفته باشد، دریافت نکرده ایم.
وزیر راه اشاره کرد: ما به شدت کنترل می نماییم و اجازه نمی دهیم که پرواز چارتری به این صورت وجود داشته باشد که کسانی تحت عنوان آژانس، مبادرت به سلف خری بلیت های پروازهای برنامه ای کنند و با قیمتی که خودشان تشخیص دهند آنرا بفروشند، ما این روند را متوقف کرده ایم.
اسلامی اشاره کرد: اجازه نمی دهیم کسی اینطور با سلف خری پروازهای برنامه ای، بلیت چارتری به مردم بفروشد و بعد هم بگوید اگر لغو کردید، پولش بازنمی گردد چون پرواز چارتری بوده است.1399/08/21
14:11:47
5.0 / 5
1303
تگهای خبر: پرواز , سازمان , فروش
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است