تصویب كلیات طرح اصلاح ماده ۱۰۰ قانون شهرداری ها در كمیسیون عمران

تصویب كلیات طرح اصلاح ماده ۱۰۰ قانون شهرداری ها در كمیسیون عمران كار و درآمد: سخنگوی كمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از بررسی و تصویب كلیات طرح اصلاح ماده 100 قانون شهرداری ها در جلسه امروز كمیسیون عمران آگاهی داد.


سید البرز حسینی در گفت و گو با ایسنا، ضمن تشریح جلسه امروز کمیسیون عمران مجلس، بیان کرد: در جلسه امروز کمیسیون طرح اصلاح ماده ۱۰۰ قانون شهرداری ها مورد بررسی قرار گرفت و در نهات کلیات آن به تصویب اعضای کمیسیون عمران رسید.
ایشان سپس اظهار نمود: متاسفانه عملکرد کنونی کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری ها به شکلی است که در خیلی از پرونده ها که ساختمان به سبب ساخت و ساز غیرمجاز باید تخریب شوند، با دریافت پول این امر صورت نگرفته و عملا خروجی این کمیسیون، فروش تخلف است.
نماینده مردم خدابنده در ادامه اشاره کرد: در ادامه نیز کلیات لایحه اصلاحات کنوانسیون بین المللی استانداردهای آموزش، صدور گواهینامه و نگهبانی برای دریانوردان مورد بحث و بررسی قرار گرفت و به تصویب اعضای کمیسیون رسید. در این کنوانسیون، الگوی واحدی برای آموزش دریانوردان ارائه شده است. این سازمان بین المللی هر ۵ سال یک دفعه کنوانسیون مذکور را اصلاح می کند. در این لایحه اصلاحات صورت گرفته ارائه شده بود.
منبع:

1399/08/27
12:54:59
5.0 / 5
1492
تگهای خبر: آموزش , سازمان , عملكرد , فروش
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است