معاون وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی:

همسان سازی حقوق بازنشستگان از مهرماه سال جاری اجرایی شد

همسان سازی حقوق بازنشستگان از مهرماه سال جاری اجرایی شد به گزارش كار و درآمد معاون وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی از افزایش ۶۰ درصدی حقوق بازنشستگان امسال و همسان سازی حقوق این افراد از مهر ماه سال جاری تابحال اطلاع داد.به گزارش کار و درآمد به نقل از مهر، اکبر افتخاری بامداد پنجشنبه در آئین افتتاح آزادراه شرق اصفهان با اشاره به اینکه یکی از وظایف اصلی صندوق بازنشستگی کشوری ایجاد طرح های سرمایه گذاری در بخش های عمرانی و ایجاد سود برای سرمایه این صندوق به منظور عرضه خدمات بهتر به بازنشستگان است، عنوان کرد: حقوق و دستمزد، بیمه درمان تکمیلی، خدمات رفاهی و تفریحی برای بازنشستگان در این حوزه در صندوق بازنشستگی مورد توجه است.
وی با اشاره به اینکه افتتاح آزادراه شرق و هر طرح عمرانی که در کشور افتتاح می شود نقش ویژه در کنار توسعه کشور به کمک به بازنشستگان دارد، اظهار داشت: این پروژه برای همه شهروندان ایران مهم خواهد بود و سود آنرا همه مردم خواهند برد.
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشور با اشاره به اینکه شرکتهای پیمانکاری زیادی در بهره برداری از آزادراه شرق اصفهان همکاری داشتند، افزود: در این صندوق طرح های ویژه عمرانی دیگر داریم و بهره برداری از این پروژه در شرایط اقتصادی موجود کار بزرگی است که رقم زده شد.
وی ضمن اشاره به رشد ۶۰ درصدی حقوق بازنشستگان در کشور اظهار داشت: همسان سازی حقوق از مهر ماه تابحال اجرا شده و بار مالی زیادی را به صندوق وارد کرده است و این در شرایطی است که ما در زمینه اجرای پروژه ها هم کوتاهی نکردیم.
افتخاری اظهار داشت: پروژه آزادراه شرق اصفهان تا بهمن ماه سال گذشته ۶۰ درصد پیشرفت داشت و امیدی برای ادامه آن وجود نداشت که خوشبختانه این پروژه در کمتر از یک سال به بهره برداری کامل رسید.


منبع:

1399/09/03
13:47:32
5.0 / 5
1280
تگهای خبر: اقتصاد , بیمه , توسعه , حقوق
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است