معاون وزیر راه خبر داد

صادر نشدن بلیت برای ۷۰۰ بیمار كرونائی

صادر نشدن بلیت برای ۷۰۰ بیمار كرونائی به گزارش كار و درآمد معاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی از صادر نشدن بلیت برای 700 بیمار كرونائی در حوزه هوایی، ریلی و جاده ای آگاهی داد و اظهار داشت: دیگر پروتكل های بهداشتی ابلاغ گردیده مانند ضدعفونی كردن، رعایت فاصله اجتماعی و... به صورت روزانه اجرا می شود.


شهرام آدم نژاد در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: اجرای پروتکل های بهداشتی در همه حوزه های حمل و نقل همچون زیر بخش های جاده ای، ریلی و هوایی همه روزه اجرا می شود و از شروع آذر ماه که استعلام مسافران برای انجام سفرهای داخلی برون شهری در همه زیر بخش های مختلف الزامی اعلام گردید. صدور بلیت برای مسافران منوط به اجرای این پروتکل شده و همه سیستم های خرید و فروش بلیت سفر به سامانه مورد نظر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی متصل شد.
وی اجرای پروتکل اخیر درباره استعلام وضعیت مبتلاشدن مسافران به ویروس کرونا از چهارشنبه هفته گذشته در حوزه ریلی و شنبه هفته جاری در حوزه هوایی تکمیل شد، اضافه کرد: در این راستا از شروع آذر ماه تا کنون بیش از ۷۰۰ مسافر که تست کرونای آنها مثبت شده و از اعلام نتیجه تست کمتر از ۱۴ روز گذشته بود، بلیتی صادر نشد.
معاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی افزود: در زمینه گندزدایی و ضدعفونی همه بخش های حمل و نقل نیز رصد روزانه صورت می گیرد و برمبنای آمارهای موجود هزار و ۵۴۰ پایانه مسافری ریلی، جاده ای و ترمینال و فرودگاه ضدعفونی می شود و ۴۱۰ هزار هواپیما، قطار، اتوبوس، مینی بوس و سواری کرایه پلاک عمومی نیز ضدعفونی شده و می شوند.
آدم نژاد اظهار داشت: رعایت فاصله گذاری اجتماعی نیز از روز نخست ابلاغ در همه حوزه ها اجرائی شد بدین شکل که در حوزه ریلی با ۵۰ درصد ظرفیت مسافرگیری صورت گرفت و در ابتدا در حوزه هوایی دو ردیف آخر کابین خالی نگه داشته می شد و در ادامه شاهد اجرای پروتکل جدید برای رعایت محدودیت ۶۰ درصدی برای پذیرش مسافر بودیم که دراین زمینه صنعت هوایی کشور همکاری بسیار خوبی داشتند.
وی اظهار نمود: در اجرای این پروتکل ها وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت ارتباطات همکاری لازم را انجام داده اند و هر پروتکلی نیاز باشد و به ما ابلاغ کنند اجرائی خواهیم کرد.
منبع:

1399/09/05
23:56:53
5.0 / 5
1237
تگهای خبر: آموزش , حمل و نقل , سیستم , صنعت
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است