تمدید مهلت تكمیل موجودی مسكن ملی تا پنجم دی

تمدید مهلت تكمیل موجودی مسكن ملی تا پنجم دی وزارت راه و شهرسازی از تمدید فرصت متقاضیان مسکن ملی برای تکمیل آورده نقدی تا روز جمعه پنجم دیماه اطلاع داد.


به گزارش کار و درآمد به نقل از ایسنا، فرصت واریز وجه حدود ۴۰ میلیون تومانی طرح اقدام ملی مسکن که تا روز ۳۰ آذرماه بود پنج روز دیگر تمدید شده و بر مبنای اعلام معاون وزیر راه و شهرسازی متقاضیان تا جمعه پنجم دیماه برای تکمیل موجودی فرصت دارند.
محمود محمودزاده اضافه کرد: برای آخرین بار تا ساعت ۲۴ جمعه ۵ دی باردیگر فرصتی را برای کسانی که مدارک خویش را تکمیل کرده اند اما در تأمین آورده نقدی خود گرفتار مشکل بودند تعیین کردیم. کسانی که پول واریز کردند و پیامک برای آنها نیامد مشکلی نیست و می توانند با رفتن به سایت ثبت نام و ورود کد رهگیری شان از آخرین وضعیت پرونده خود آگاه شوند.
وی ادامه داد: بعد از تعیین تکلیف متقاضیان مرحله نخست، نام نویسی جدیدی را برای مسکن ملی خواهیم داشت.
تا کنون دو بار در انتها مهرماه و آبان ماه زمان واریز وجه برای متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن تمدید شده است. البته مسؤلان می گویند آخر آبان ماه کسانی که پیامک را دریافت اما نسبت به تکمیل موجودی اقدام نکرده بودند حذف شده اند.
مسکن ملی در یک نگاه
شهریوماه ۱۳۹۸ طرح اقدام ملی مسکن با حضور رئیس جمهور کلنگ زنی شد. نخستین واحدها از این پروژه ۴۰۰ هزار واحدی به تعداد ۱۱ هزار و ۵۶۰ واحد در روز یکم آبان ماه ۱۳۹۹ به دستور رئیس جمهور افتتاح شد. این پروژه از راه آورده متقاضیان و ۱۰۰ میلیون تومان وام بانکی با نرخ سود ۱۸ درصد ایجاد می شود. آورده متقاضیان در مرحله اول حدود ۴۰ میلیون تومان است. میانگین قیمت این واحدها در کل کشور طبق آخرین برآورد از هزینه های تابستان ۱۳۹۹ به متری ۲.۷ میلیون تومان می رسد. ثبت نام مرحله اول به پایان رسیده و متقاضیان واجد شرایط برای بارگذاری مدارک خود باید به سامانه tem.mrud.ir رجوع کنند. مهلت بارگذاری مدارک و افتتاح حساب، آخر مهر ماه اعلام شده بود که تا پنجم دیماه ۱۳۹۹ تمدید گردید. در صورت عدم واریز وجه یا انصراف متقاضیان اولیه، افرادی از فهرست رزرو جایگزین آنها می شوند.
منبع:

1399/10/01
14:35:32
5.0 / 5
1099
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است