اتصال ریل صنعت واگن سازی با دستاوردهای دانش بنیان به بازار

اتصال ریل صنعت واگن سازی با دستاوردهای دانش بنیان به بازار کار و درآمد: یکی از شرکت های دانش بنیان با نیروهای متخصص خود به دانش فنی ساخت قطعات در رابطه با حوزه ریلی دست یافت و طراحی و تولید انواع خودروی ریلی، ریل باس، واگن مترو، واگن های باری لبه کوتاه و لبه بلند همچون محصولات این مجموعه است.


به گزارش کار و درآمد به نقل از ایسنا، امیر اسلامی، مدیرعامل این شرکت دانش بنیان اظهار داشت: در این شرکت دانش بنیان طراحی و تولید انواع خودروی ریلی، ریل باس، واگن مترو، واگن های باری لبه کوتاه و لبه بلند، طراحی و تولید بوژی، ساخت قطعات و اجزاء واگن، تعمیرات و نگه داری ناوگان را در دستور کار داریم.
وی بوژی را نوعی کفی تریلی یا ارابه دانست که شبیه کمر شکن ولی تعداد چرخ های آن خیلی بیشتر است و افزود: این دستگاه دارای محورهای گوناگون متناسب با میزان بار است و برای حمل بارهای بسیار سنگین بمنظور کاهش فشار بار بر روی جاده، راه آهن و نیز اسبی که آنرا می کشد، طراحی شده است.
اسلامی اضافه کرد: تعمیرات واگن، تعمیرات لوکوموتیو، تعمیرات بوژی، تست توزین، تست راه اندازی، تست بارگذاری، بوژی، تست باران، تست استاتیک بدنه، امکان سنجی، طراحی و مشاوره ناوگان ریلی، طراحی جوش، مدل سازی ۳ بعدی و شبیه سازی و آنالیز همچون خدمات ارائه شده در شرکت ما است.
برمبنای اعلام مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی ریاست جمهوری، این فعال فناور اشاره کرد: تاسیس کارخانجات در داخل یا خارج برای تولید، ساخت و تهیه انواع خودرو های ریلی مانند اتوبوس ریلی، واگن مترو، مونوریل و واگن داخل شهری، ساخت قطعات و اجزاء واگن، خرید و فروش، واردات و صادرات مواد اولیه و محصولات و قطعات و هرگونه ماشین آلات مربوط به واگن و ارائه خدمات مشاوره ای و مشارکت در طرح های سرمایه گذاری تولیدی و غیرتولیدی از دیگر خدماتی است که به مشتریان ارائه می نماییم.
منبع:

1399/10/08
12:54:31
5.0 / 5
1168
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است