معاون وزیر راه:

به زودی رفت و آمد بین تهران و كرج متحول می شود

به زودی رفت و آمد بین تهران و كرج متحول می شود البرز معاون وزیر شهرسازی اظهار داشت: مسیر چرمشهر-آبیک می تواند مشکلات بسیاری را در گلوگاه ترافیکی بین استان تهران و البرز حل کند.خیرالله خادمی روز دوشنبه ۲۲ دی ماه در بازدید از روند پروژه ملی کنارگذر شمالی در استان البرز، اظهار داشت: خوشبختانه مجموعه پروژه های حمل و نقلی خوبی در دو استان البرز و تهران در حال انجام می باشد که در آینده ای نزدیک تحولی در حوزه حمل و نقل برون شهری بین این دو استان که از مراکز بزرگ جمعیتی کشور هستند، خواهد بود.

به گزارش کار و درآمد به نقل از ایسنا، خادمی اضافه کرد: منطقه یک آزادراه شمال افتتاح شده است و منطقه دوم نیز در ۱۱۰ جبهه کاری با روند بسیار خوبی در حال آماده سازی است و امیدواریم تا در بازه سال ۱۴۰۰ حداقل یک باند از این پروژه به مرحله بهره برداری برسد.

وی اظهار داشت: کنارگذر جنوبی استان تهران و البرز به طول ۱۵۸ کیلومتر که از آبیک شروع می شود و به چرمشهر در شرق تهران اتصال پیدا می کند، بعنوان یک ابَر پروژه عمرانی، مراحل پایانی را طی می کند و تا آخر سال به بهره برداری خواهد رسید. این مسیر می تواند مشکلات بسیاری را در گلوگاه ترافیکی بین استان تهران و البرز حل کند.

معاون وزیر عنوان کرد: پروژه کنارگذر شمالی استان البرز در ادامه طرح آزادراه شهید همت است که یک مسیر جدید ارتباطی بین البرز و پایتخت شمرده می شود. این کنارگذر با هدف تعدیل بار ترافیکی کرج توسط شهرداری طراحی شده و حائز اهمیت بسیاری است. باتوجه به نکات فنی و نوع کاری که در راه این طرح انجام می شود و پل هایی که در بخش شمالی و مسکونی شهر تولید شده، می توان از این پروژه بعنوان یک طرح عظیم مهندسی به صورت تلفیقی شهری و برون شهری یاد کرد.

وی در ادامه اظهار داشت: احساس می شد که دولت هم باید به جهت تسریع در روند پیشبرد پروژه با شهرداری همکاری کند، پس با هماهنگی بین سازمان برنامه و بودجه، وزارت راه و شهرسازی و تایید رئیس جمهور، مبلغ ۴۰۰ میلیارد تومان از منابع اعتباری دولت به این پروژه تزریق شد و در اختیار شهرداری کرج قرار گرفت.

خادمی در آخر اشاره کرد: امروز هماهنگی های لازم برای تدوین برنامه اجرائی دقیق هزینه کرد این بودجه و تامین اعتبار موازی از طرف شهرداری صورت گرفت. همین طور قرار شد که از بخش های آماده این پروژه به صورت مرحله ای بهره برداری شود.
1399/10/22
15:00:24
0.0 / 5
880
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است