رئیس جمهور:

راه آهن رشت - كاسپین مهم و راهبردی است

راه آهن رشت - كاسپین مهم و راهبردی است به گزارش کار و درآمد از گیلان رئیس جمهور، با اعلان اینکه پروژه راه آهن رشت - کاسپین یک پروژه بسیار مهم و راهبردی است، اظهار داشت: همگان باید این پروژه را دارای اهمیت خاص و ویژه در نظر بگیرند.


دکتر حسن روحانی در حاشیه بهره برداری از ۱۸ طرح سرمایه گذاری منطقه آزاد انزلی که به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد، با اشاره به کارهای خوب انجام شده در دو بندر انزلی و کاسپین، اظهار نمود: بندر انزلی بندر بسیار مهمی در دریای خزر برای ارتباط با کشورهای همسایه است.
وی با اعلان اینکه پروژه راه آهن رشت - کاسپین یک پروژه بسیار مهم و راهبردی است، اضافه کرد: متاسفانه آنگونه که علاقمند بودیم این پروژه را در اسفندماه سال جاری افتتاح نماییم، شاهد عقب ماندگی هایی هستیم که امیدواریم با پیگیری دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور، وزیر راه و شهرسازی، استاندار گیلان و مدیرعامل منطقه آزاد انزلی این پروژه بعنوان یک پروژه راهبردی به زودی افتتاح شود.
رئیس جمهور با تاکید بر لزوم سه شیفت شدن عملیات زیرسازی راه آهن رشت - کاسپین، اشاره کرد: باید با همه توان پروژه را دنبال نماییم تا در اوایل سال ۱۴۰۰ به افتتاح برسد و پس آمادگی داریم هرگونه اعتبار لازم را بوسیله دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور تامین نماییم.
روحانی، با اعلان اینکه راه آهن رشت - کاسپین دریای خزر را در منطقه گیلان به خلیج فارس متصل می کند، اظهار داشت: همگان باید این پروژه را دارای اهمیت خاص و ویژه در نظر بگیرند پس طی دو هفته آتی گزارش مکتوب درباره روند اجرای پروژه توسط دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور ارائه شود.
منبع:

1399/10/25
20:04:16
0.0 / 5
990
تگهای خبر: سرمایه
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است