مدیركل بنیاد مسكن استان خبر داد:

اختصاص 23 میلیارد برای آسفالت معابر روستایی لرستان

اختصاص 23 میلیارد برای آسفالت معابر روستایی لرستان کار و درآمد: لرستان مدیرکل بنیاد مسکن لرستان از اختصاص 23 میلیارد تومان اعتبار برای آسفالت معابر روستایی استان آگاهی داد.


مسعود رضایی در جلسه مشترک با ویسکرمی نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی که ۲۵ دی ماه صورت گرفت، از ابلاغ ۲۳ میلیارد تومان اعتبار برای آسفالت معابر روستایی در استان آگاهی داد.
وی با اعلان اینکه اعتبار ابلاغی برای قیر مصرف مستقیم است، اشاره کرد: با جذب این اعتبار عملیات آسفالت معابر ۱۵۰ روستای استان اجرا می گردد.
مدیرکل بنیاد مسکن لرستان فرصت جذب این اعتبار را تاپایان سال جاری عنوان نمود و اضافه کرد: با کمک و حمایت های مسئولین استانی در امتداد جذب این اعتبار ابلاغی، عملیات بهسازی معابر روستایی استان اجرا می گردد.
رضایی با اشاره به بازسازی و بهسازی ۱۰ هزار و ۴۰۰ واحد مسکن روستایی لرستان در امسال، اشاره کرد: ۵۷۰ میلیارد تومان تسهیلات و ۱۱۴ میلیارد تومان کمک بلاعوض در امتداد مقاوم سازی این واحدها به متقاضیان این طرح پرداخت خواهد شد.
وی میانگین مقاوم سازی مسکن روستایی در کشور را ۵۰ درصد عنوان و افزود: با اتمام عملیات بهسازی و نوسازی واحدهای مسکن روستایی در دست اجرا، میانگین مقاوم سازی مسکن روستایی با ثبت رکوردی جدید به ۹۰ درصد افزایش خواهد یافت.
مهرداد ویسکرمی نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی نیز با تقدیر از اقدامات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در خدمت رسانی به محرومین و روستاییان اظهار نمود: بنیاد مسکن بعنوان نهادی برخاسته از متن نظام مقدس جمهوری اسلامی در امتداد عمران و آبادانی روستاها و خدمت رسانی به محرومین جامعه پیشرو بوده است.
وی اشاره کرد: ساماندهی روستاهای حاشیه شهرها بستری مناسب برای ارائه خدمات هرچه بهتر به روستاییان را فراهم خواهد ساخت.
نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس بر هم افزایی دستگاه های اجرائی و بهره مندی از ظرفیت های قانونی در امتداد رفع مشکلات روستاییان تاکید کرد.
منبع:

1399/10/26
23:16:23
0.0 / 5
689
تگهای خبر: تسهیلات , جامعه , خدمات , قانون
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است