با حضور جهانگیری در آبادان

بزرگترین سالن فرودگاهی جنوب غرب كشور

بزرگترین سالن فرودگاهی جنوب غرب كشور به گزارش کار و درآمد خوزستان با حضور معاون اول رئیس جمهور، بزرگترین سالن فرودگاهی جنوب غرب کشور در آبادان راه اندازی شد.بزرگترین سالن فرودگاهی جنوب غرب ایران در فرودگاه بین المللی آبادان با اعتبار یک هزار و ۷۰۰ میلیارد ریال، با حضور اسحاق جهانگیری راه اندازی شد.

به گزارش کار و درآمد به نقل از ایسنا، این پروژه شامل راه اندازی ترمینال جدید به مساحت هفت هزار و ۲۰۰ مترمربع، ساختمان جنبی به مساحت یک هزار مترمربع و محوطه سازی به مساحت ۳۵ هزار مترمربع و به ارزش ۲ هزار و ۸۵۰ میلیارد ریال با مشارکت ۵۰ درصدی منطقه آزاد اروند و شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران است.

با افتتاح ترمینال جدید فرودگاه آبادان، ظرفیت پذیرش مسافر این فرودگاه ۸۰۰ هزار نفر در سال افزایش می یابد.

احداث ساختمان VIP و CIP ترمینال قدیم، اصلاح، بازسازی و محوطه سازی فرودگاه، خرید سیستم کمک ناوبری فرودگاه ILS، تعویض دستگاه ناوبری DVOR، ایجاد ۱۵ هکتار فضای سبز و راه اندازی برج های روشنایی مسیر فرودگاه، راه اندازی ترمینال جدید برای مجزا کردن پروازهای داخلی و خارجی، ترمیم و بازسازی دیوارهای اطراف فرودگاه، ترمیم باند دوم فرودگاه، بهسازی برج مراقبت و تعریض و زیباسازی بلوار مسیر فرودگاه از دیگر اقدامات صورت گرفته در این فرودگاه است. با اجرای این اقدامات، امکان برقراری همزمان چهار پرواز در فرودگاه آبادان بوجود آمده است.

جهانگیری برای سفری دو روزه، امروز شنبه ۱۱ بهمن ماه از راه فرودگاه آبادان وارد خوزستان شد.
1399/11/11
13:28:21
0.0 / 5
1043
تگهای خبر: پرواز , سیستم , شركت
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است