معاون وزیر ارتباطات اعلام كرد:

پیشرفت 80 درصدی زیرساخت ارتباطی شبكه ملی اطلاعات

پیشرفت 80 درصدی زیرساخت ارتباطی شبكه ملی اطلاعات به گزارش کار و درآمد مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت اظهار داشت: زیرساخت ارتباطی شبکه ملی اطلاعات ۸۰ درصد پیشرفت داشته است.


به گزارش کار و درآمد به نقل از ایرنا، «حمید فتاحی» معاون وزیر ارتباطات امروز (یکشنبه) در توئیتر خود نوشت: پیشرفت زیرساخت ارتباطی شبکه ملی اطلاعات بیشتر از ۸۰درصداست. آنچه در بعضی برداشت های مغرضانه از ارزیابی های منصفانه مرکز ملی، پیشرفت ۲۵ درصدی گزارش شده، اجزایی از زیرساخت اطلاعاتی است.
مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت اضافه کرد: هنر برخی سازمان ها گرفتن بودجه به نام تبلیغ اسلام و به کام رحمان ۱۴۰۰ بوده و حال مطالبه گر شده اند.
به گزارش کار و درآمد به نقل از ایرنا، مدتی قبل وزارت ارتباطات از پیشرفت ۸۰ درصدی شبکه ملی اطلاعات اطلاع داد. بعد از اعلام این خبر مرکز ملی فضای مجازی اعلام نمود این میزان از پیشرفت حاصل نشده است و برای این که در این حوزه موفق باشیم حتما باید به معماری نهایی دست پیدا کرد. تاکید مرکز ملی فضای مجازی این بود که بتوانند با همکاری وزارت ارتباطات هسته اصلی شبکه ملی اطلاعات را توسعه دهند. در این میان بعضی از سازمان ها از این همکاری برداشت های دیگری داشتند و وزارت ارتباطات را به کم کاری محکوم کردند.
منبع:

1399/11/12
13:34:34
0.0 / 5
682
تگهای خبر: توسعه , سازمان , شركت
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است