به مناسبت دهه فجر صورت می گیرد

افتتاح ۲۴ مركز آموزش جوار و بین كارگاهی

افتتاح ۲۴ مركز آموزش جوار و بین كارگاهی کار و درآمد: مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران از افتتاح 24 مرکز آموزش فنی و حرفه ای جوار و بین کارگاهی در روزهای دهه فجر آگاهی داد.پوراندخت نیرومند در گفت و گو با ایسنا درباب برنامه های اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران در روزهای دهه مبارک فجر، اظهار نمود: به مناسبت دهه فجر برنامه افتتاح ۲۴ مرکز جوار و بین کارگاهی فنی و حرفه ای را اجرائی خواهیم کرد.

وی اضافه کرد: سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و به تبع آن اداره کل استان تهران به سبب ماده ۱۱۰ قانون کار، ملزم شده است تا برای بنگاههای اقتصادی مجوز مراکز جوار و بین کارگاهی برمبنای داشتن شرایط صادر کند.

به گفته مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران، صیانت از نیروی کار و ارتقای مهارت منابع انسانی صنایع و صنوف بوسیله ایجاد مراکز آموزش جوار کارگاهی و آموزشی ضمن کار محقق و مجوزهای مورد نظر در بخش صنایع و اتحادیه ها صادر می شود.

مدیرکل فنی و حرفه ای استان تهران اشاره کرد: برمبنای بخشنامه دولت و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، شرکت های بزرگ اقتصادی در امتداد ارائه آموزشهای مختلف به کارکنان خود می توانند با مجوز سازمان آموزش فنی و حرفه ای به تاسیس مراکز جوار و بین کارگاهی اقدام نمایند.

به گفته نیرومند، تاسیس و برگزاری دوره های آموزشی در این مراکز با رعایت استانداردها و نظارت سازمان آموزش فنی و حرفه ای صورت خواهد گرفت.

به گزارش کار و درآمد به نقل از ایسنا، در امتداد ارائه آموزشهای مختلف فنی و حرفه ای و تسهیل دسترسی به این آموزشها برای کارکنان صنایع و اتحادیه ها و ارتقای سطح دانش فنی نیروهای کار، صنایع و صنوف درکنار محل اشتغال خود می توانند با دریافت مجوز رسمی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای و با همکاری این نهاد، مبادرت به تاسیس و راه اندازی مراکز آموزشی جوار و بین کارگاهی کنند.

منبع:

1399/11/13
23:34:59
0.0 / 5
897
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است