آخرین وضعیت پروازها در فرودگاه های تهران، یخبندان ادامه دارد

آخرین وضعیت پروازها در فرودگاه های تهران، یخبندان ادامه دارد كار و درآمد: با گذشت چند روز از بارش سنگین برف در تهران به نظر می رسد برنامه پروازی دو فرودگاه تهران به سمت عادی شدن حركت می كند هرچند هنوز تعدادی از پروازها با تاخیر انجام می گردد.


به گزارش كار و درآمد به نقل از ایسنا، بارش سنگین برف كه سبب شده بود دسترسی به فرودگاه امام خمینی (ره) با استفاده از جاده دشوار شود در كنار محدودیت جدی برای انجام پرواز به علت بدی آب و هوا سبب شد تعدادی از پروازها در ایام گذشته باطل شوند كه همین مبحث به حضور چند روز تعدادی از مسافران در فرودگاه امام خمینی (ره) منجر گردید.

فرودگاه امام خمینی (ره) در جدیدترین اطلاعات خود اعلام نموده كه پروازها در این فرودگاه در جریان است و دلیل تجمع مسافران آن نه مشكلات فرودگاهی كه مشكلات ایرلاین ها در نهایی كردن مقدمات پرواز بوده است. این فرودگاه همینطور گفته تمام امكانات برای استراحت مسافران در نظر گرفته شده و شب گذشته هم به مسافران غذای مجانی داده اند.

در فرودگاه مهرآباد هم طبق اعلام شركت فرودگاه ها در دو روز گذشته بیش از ۷۰۰ نشست و برخاست انجام شده و طبق اعلام این شركت پروازها به سمت عادی شدن حركت می كنند.

در بخش جاده ای كه با وجود بازگشایی درصد قابل توجهی از جاده ها كه مسدود شده بودند، همچنان یخبندان ادامه دارد و همین مبحث سبب سنگین شدن ترافیك در بعضی از جاده های منتهی به استان تهران شده است.

با این وجود حدودا تمامی راه های شریانی كشور بازگشایی شده اند و تردد در آنها ادامه دارد.

همچنین یكی از خبرهایی كه روز گذشته عنوان شد افزایش قابل توجه نرخ كرایه خودروهای سواری موجود در فرودگاه امام خمینی (ره) بود.

سخنگوی سازمان هواپیمایی كشوری در این زمینه به ایسنا اظهار داشت كه این سازمان با هرگونه افزایش نرخ بلیت هواپیما و همینطور نرخ كرایه تاكسی ها برخورد خواهد نمود و مسافرانی كه با این مشكل رو به رو شده اند می توانند اطلاعات آژانس هواپیمایی فروشنده بلیت گران یا پلاك تاكسی افزایش دهنده نرخ بلیت را به این سازمان اطلاع دهند تا با آنها برخورد رسمی صورت گیرد.
1396/11/11
15:52:22
5.0 / 5
4695
تگهای خبر: پرواز , سازمان , شركت
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است