هزار و ۴۵۰ میلیارد تومان غرامت به كشاورزان در كشور پرداخت گردید

هزار و ۴۵۰ میلیارد تومان غرامت به كشاورزان در كشور پرداخت گردید به گزارش کار و درآمد قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی کشور با اشاره به اینکه سالانه یک میلیون و ۸۰۰ هزار کشاورز تحت پوشش این بیمه قرار می گیرند، اظهار داشت: با عنایت به بالا بودن خطرات برای بخش و حوادث از کشاورزان خواست تا نسبت به بیمه محصولات خود اقدام نمایندمحمدابراهیم حسن نژاد روز جمعه درجریان سفر به لاهیجان روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه همواره دغدغه نظام بیمه کشاورزی پشتیبانی از تولید در این بخش همسو با سیاست های کلان وزارت جهاد کشاورزی بوده است، اظهار داشت: سعی شده با اجرای برنامه های مدون بخشی از ریسک های مالی تولید در بخش کشاورزی را مدیریت کرده و کشاورزان خسارت دیده را به چرخه تولید بازگرداند.

وی گیلان را یکی از رکن های کشاورزی کشور برشمرد و اضافه کرد: بیمه کشاورزی با استمرار تولید در بخش کشاورزی به دنبال فراهم نمودن امنیت غذایی در کشور است.

قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی کشور ضمن اشاره به پرداخت غرامت یک هزار و ۴۵۰ میلیارد تومانی به کشاورزان از آغاز سال زراعی ۹۹ اشاره نمود و اظهار داشت: از مبالغ در بخش های مختلف خسارت دیده شامل باغبانی، زراعت، دام پروری و طیور پرداخت گردید و پیشبینی می گردد که این رقم تا آخر سال جاری به ۲ هزار میلیارد تومان برسد.

حسن نژاد با اشاره به اینکه صندوق بیمه محصولات کشاورزی یک مجموعه حمایتی است، اظهار داشت: در این طرح دولت ۷۰ درصد حق بیمه پرداخت می کند و این انگیزه ای است که سبب می شود تولید کنندگان به بیمه محصولات خود بپردازند.

لاهیجان شهرستانی کشاورزی و معروف به شهر چای، ابریشم و برنج است و با جمعیتی بالغ بر ۱۶۷ هزار نفر در ۴۰ کیلومتری شرق مرکز استان گیلان (رشت) قرار دارد.منبع:

1399/12/01
23:51:26
0.0 / 5
735
تگهای خبر: بیمه , تولید , محصولات
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است