بارش برف و باران تا روز دوشنبه ادامه دارد

بارش برف و باران تا روز دوشنبه ادامه دارد سازمان هواشناسی از تداوم بارش برف و باران تا دوشنبه هفته آینده در بعضی استان ها اطلاع داد و اعلام نمود: از سه شنبه سامانه جدید بارشی وارد کشور می شود.


به گزارش روز جمعه ایرنا و بر مبنای نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی، امروز (جمعه) در بعضی مناطق شمال و مرکز هرمزگان، نیمه جنوبی کرمان و شمال سیستان و بلوچستان شاهد بارش های پراکنده گاهی همراه با رعدوبرق و وزش باد خواهیم بود که در ارتفاعات زاگرس مرکزی و ارتفاعات کرمان بارش ها به صورت برف خواهد بود.
سازمان هواشناسی برای فردا (شنبه) و یکشنبه در بیشتر مناطق کشور جوی آرام و پایدار و در ارتفاعات زاگرس مرکزی هم بارش برف و باران پیشبینی کرده است.
روز دوشنبه هم در بعضی مناطق شمال غرب، غرب، غرب سواحل دریای خزر، دامنه های زاگرس مرکزی و جنوبی، جنوب شرق و شرق بارش پیشبینی شده است.
روز سه شنبه سامانه بارشی جدیدی از سمت مرزهای غربی وارد کشور می شود و فعالیت آن در شمال غرب، غرب، سواحل دریای خزر، دامنه های جنوبی البرز مرکزی، مرکز و شمال شرق کشور خواهد بود.
بر اساس اعلام این سازمان، امروز کاهش محسوس دما و ماندگاری هوای سرد در بیشتر مناطق کشور رخ می دهد که این کاهش دما در شرق و جنوب شرق ۸ تا ۱۲ درجه خواهد بود و با عنایت به کاهش محسوس دما در ساعات شب و بامداد در بخش هایی از سواحل دریای خزر و مرکز کشور احتمال یخبندان سطحی معابر هم وجود دارد.
امروز در شرق و جنوب شرق وزش باد شدید پیشبینی شده و در بعضی مناطق بخصوص زابل، توفان گرد و خاک رخ خواهد داد.
سازمان هواشناسی از ماندگاری هوای سرد در نوار شمالی کشور و کاهش ۷ تا ۱۲ درجه ای دما در دامنه جنوبی البرز، نیمه شرقی کشور و برخی نقاط مرکز کشور برای امروز اطلاع داد.
بر اساس اعلام این سازمان، امروز بیشینه و کمینه دما در پایتخت هم پنج درجه و منفی دو درجه خواهد بود.
همچنین امروز بندرعباس با بیشینه دمای ۲۸ درجه بالای صفر گرمترین مرکز استان و بجنورد با کمینه دمای ۱۲ درجه زیرصفر سردترین مرکز استان پیشبینی شده است.1399/12/08
12:58:22
0.0 / 5
622
تگهای خبر: سازمان
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است