استاندار البرز:

مشاركت ۱۲۰۰ میلیارد تومانی دولت در پروژه های شهرداری كرج

مشاركت ۱۲۰۰ میلیارد تومانی دولت در پروژه های شهرداری كرج البرز استاندار البرز اظهار داشت: دولت تمامی تعهدات خویش را در پروژه قطار شهری و کمربندشمالی کرج محقق کرده است.


عزیزاله شهبازی در بازدید از روند پیشرفت پروژه قطار شهری کرج که عصر امروز با حضور شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی صورت گرفت، اضافه کرد: در سال ۹۸ تعداد بیمه شدگان الزامی در البرز ۳۰۵ هزار نفر بوده اند و این تعداد در سال ۹۹ باوجود شرایط شیوع بیماری عالمگیر کرونا و همینطور تحریم ها به ۳۱۴ هزار نفر رسید.
وی افزود: در حوزه رونق تولید و صادرات، استان البرز توفیقات ارزشمندی داشته و سال جاری به مرز یک میلیارد دلار صادرات غیرنفتی رسیده است که این آمار حاکی از رشد ۱۱۲ درصدی صادرات البرز در سال ۹۹ نسبت به سال ۹۸ است.
شهبازی با اشاره به اینکه ۳ پروژه مهم و بزرگ در دستور کار شهرداری کرج قرار دارد، اظهار داشت: بر این اساس بوستان ایران کوچک به عنوان نمادی از انسجام، همگرایی و وحدت اقوام مختلف در البرز، هفته گذشته با حضور دستور رئیس جمهور محترم به بهره برداری رسید.
وی اضافه کرد: پروژه کمربندشمالی کرج که مکمل ادامه آزادراه شهید همت در البرز به حساب می آید و بار اصلی ترافیک در شهر کرج را می کاهد و طبق دستور رئیس جمهور محترم و اقدامات رئیس محترم سازمان برنامه و بودجه کشور، دولت در این پروژه مشارکت موثری داشت.
استاندار البرز اظهار داشت: دولت در این پروژه به تعهدات خود عمل کرده و شهرداری و شورای اسلامی شهر کرج هم اهتمام خوبی برای تسریع در تکمیل کمربندشمالی کرج دارند.
وی اضافه کرد: پروژه قطار شهری کرج هم برای مردم این کلانشهر از اهمیت بالایی برخوردار می باشد ازاین رو برای رفع موانع شامل معارض ها و تأمین اعتبار همراهی لازم را با پیمانکار و شهرداری کرج داریم.
شهبازی اظهار داشت: پروژه قطار شهری کرج از دهه ۸۰ شروع شده ولی از سال ۹۵ با سفر رئیس جمهور محترم و تزریق اعتبار ۱۹۰ میلیارد تومانی، سرعت گرفته است.
وی اضافه کرد: همینطور این سرعت از سال ۹۷ با پیگیری های شورای اسلامی و شهرداری کرج بیشتر شد.
استاندار البرز اظهار داشت: در دولت دوازدهم این پروژه با پیگیری ها و هماهنگی های صورت گرفته ۴۰ درصد پیشرفت داشته است.
وی اضافه کرد: از کارهای کوچک و آغاز پروژه های دیگر پرهیز کردیم تا پروژه های مهم گذشته تکمیل شوند و مورد استفاده مردم قرار گیرند.
شهبازی اظهار داشت: دولت به جد پای کار بوده و در این زمان بیشتر از هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان در پروژه های شهرداری کرج مشارکت کرده است.
وی اضافه کرد: حالا هم ۴۰۰ میلیارد تومان اوراق از جانب دولت برای شهرداری کرج محقق شده است.
استاندار البرز اظهار داشت: امید است با این روند در خرداد ماه سال ۱۴۰۰ شاهد بهره برداری از قطار شهری کرج باشیم.1399/12/19
14:58:46
0.0 / 5
813
تگهای خبر: بیمه , تولید , سازمان , صادرات
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است