پیاده سازی سیستم مدیریت ایمنی در فرودگاه های بین المللی تا آخر ۱۴۰۱

پیاده سازی سیستم مدیریت ایمنی در فرودگاه های بین المللی تا آخر ۱۴۰۱ به گزارش کار و درآمد سیستم مدیریت ایمنی تا آخر سال ۱۴۰۱ مطابق برنامه زمان بندی به صورت کامل در فرودگاه های بین المللی و حوزه ناوبری هوایی پیاده سازی مَی شود.


به گزارش روز جمعه ایرنا از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، نوزدهمین جلسه شورایعالی ایمنی شرکت با حضور رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران و اعضای شورایعالی ایمنی برگزار شد.
در ابتدای این نشست بعضی از مسایل ایمنی شرکت فرودگاه ها و ممیزی های صورت گرفته از فرودگاه های بین المللی مطرح و در مورد آنها تبادل نظر شد.
در این نشست همینطور برنامه زمان بودی پیاده سازی سیستم مدیریت ایمنی در فرودگاه های بین المللی و حوزه ناوبری هوایی مطرح و مقرر شد؛ تا آخر سال ۱۴۰۱ این سیستم به صورت کامل با این برنامه پیاده سازی شود.
پیشرفت و اقدامات صورت گرفته در فاز اول سامانه سما از دیگر مواردی بود که در این جلسه مطرح و مورد استقبال اعضای شورا واقع شد و همینطور توسعه ماژول های این سامانه در فاز دوم مورد تصویب قرار گرفت.
در نوزدهمین جلسه شورایعالی ایمنی شرکت فرودگاه ها، گزارش ایمنی از رویدادهای برخورد پرنده با هواپیما در سال ۹۸ و نیمه اول سال ۹۹ در فرودگاه های کشور عرضه شد.
در آخر این نشست در مورد بهره گیری از متد TRB در ارزیابی کمی ریسک مخاطرات حریم باند ۲۹ راست فرودگاه مهرآباد و همکاری مشترک با دانشگاه صنعتی شریف تشریح و در این خصوص تصمیم گیری شد.منبع:

1399/12/22
14:13:32
0.0 / 5
1024
تگهای خبر: توسعه , سیستم , شركت , صنعت
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است