وزیر راه و شهرسازی خبر داد

لزوم افزایش قدرت پردازش اطلاعات در سازمان هواشناسی

لزوم افزایش قدرت پردازش اطلاعات در سازمان هواشناسی کار و درآمد: وزیر راه و شهرسازی ضمن اشاره به اینکه نیاز است قدرت پردازش اطلاعات در سازمان هواشناسی تقویت شود، اظهار داشت: مجوز جذب نیروی انسانی جدید در این سازمان دریافت شده است.


به گزارش کار و درآمد به نقل از ایسنا، محمد اسلامی امروز در مراسمی به مناسبت شصت و دومین سالگرد سازمان هواشناسی کشور و بهره برداری از چندین طرح و پروژه عمرانی در جمع خبرنگاران اظهار نمود: سازمان هواشناسی کشور نیازی جدی به روزآمدی در بخش تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری دارد. ما باید قدرت سازمان هواشناسی کشور را برای افزایش کیفیت دادها، بیشتر نماییم.
وی افزود: از سویی دیگر در بخش تقویت نیروی انسانی در این سازمان نیز باید کار نماییم. درحال حاضر با کمک سازمان هواشناسی کانون های گرد و غبار شناسایی شده اند و در بخش پیش بینی و هشدار سیل و بخش های رادری و سخت افزاری این سازمان تقویت شده است.
اسلامی با اعلان اینکه با این وجود نیاز است که قدرت پردازش اطلاعات سازمان هواشناسی تقویت شود، اظهار داشت: از سویی دیگر برای تقویت نیروی انسانی در این سازمان مجوز جذب نیروهای جدید را گرفته ایم.
بگفته وزیر راه و شهرسازی امیدواریم با تجهیز و نوسازی سازمان هواشناسی هم در بخش سخت افزاری و نرم افزاری و هم در بخش نیروی انسانی، سازمانی پیش رو داشته باشیم.
اسلامی در بخش دیگری از این مراسم در سخنانی با اعلان اینکه یکی از نشانه های توسعه یافتگی وجود هواشناسی و علوم جوی پیش رو است، اظهار داشت: نگاه ما به تقویت سازمان هواشناسی کشور باید نگاهی از جهت سرمایه گذاری برای توسعه باشد.
وی افزود: امروز کشور ما در شرایطی است که درحال ارتقا تراز علمی و فناوری خود حرکت می کند، بدین جهت لازم است که در حوزه هواشناسی بعنوان علمی پیش رو، داده هایی باکیفیت و قابل استناد داشته باشیم تا بتوانیم اعتماد مردم و مسئولان را جلب نماییم.
وزیر راه و شهرسازی در ادامه با اشاره به اینکه سال ۹۸ سالی پرتلاطم از نظر شرایط جوی و آب و هوایی بود، اظهار نمود: طی این مدت اعتمادها به سازمان هواشناسی به سبب صحت و دقت پیش بینی ها جلب شد. امیدواریم که اطلاعات هواشناسی روزبه روز کارآمدتر شود.
منبع:

1399/12/22
20:59:07
0.0 / 5
778
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است