رییس كمیسیون صنایع اتاق بازرگانی:

تولید در پسكرانه بنادر قیمت نهایی كالا را می كاهد

تولید در پسكرانه بنادر قیمت نهایی كالا را می كاهد رئیس کمیسیون صنایع اتاق تجاری، صنایع، معادن و کشاورزی ایران با اعلان اینکه تولید کالا در پسکرانه بنادر قیمت ها را می کاهد، اظهار داشت: ضرورت دارد که از نقش ویژه بنادر در زنجیره تامین کالا و تولید استفاده حداکثری شود.


به گزارش روز سه شنبه ایرنا از سازمان بنادر و دریانوردی، «ابوالفضل روغنی گلپایگانی» با اشاره به شعار سال ۱۴۰۰ در خصوص «تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها» و اقداماتی که باید در امتداد افزایش هرچه بیشتر تولید و کارهای ارزش افزوده در پسکرانه بنادر ایران صورت گیرد، گفت: باید مجموعه ای از اقدامات توسط سه قوه مجریه، مقننه و قضاییه مدنظر قرار گیرد و در کنار آن همه ظرفیت های اقتصادی کشور فعال شود تا شاهد رونق تولید در ایران باشیم.
وی افزود: بنادر و پسکرانه آنها ظرفیت بسیار مهمی برای اقتصاد کشور دارند و از عوامل اصلی توسعه اقتصادی هستند که باید مورد توجه جدی سه قوه و همه فعالان اقتصادی باشند.
رییس کمیسیون صنایع اتاق تجاری، صنایع، معادن و کشاورزی ایران اظهار داشت: اگر به دنبال تحقق شعار سال ۱۴۰۰ در پسکرانه بنادر هستیم، باید شرایط کارهای تولیدی، صنعتی، خدماتی، ارزش افزوده ای برای بخش خصوصی و فعالان اقتصادی فراهم گردد.
وی بیان داشت: تامین مالی با همکاری و همراهی نظام بانکی، تسهیل قوانین و مقررات، حل مسائل مربوط به تامین اجتماعی، توجه به زیرساخت های حمل و نقلی، معافیت های مالیاتی و ارائهه در پسکرانه بنادر قیمت تمام شده کالا را می کاهد.
روغنی گفت: می توان با ایجاد ارزش افزوده بیشتر برای کالاهای تولید شده در پسکرانه بنادر، پویایی اقتصاد داخلی را رقم زد برای اینکه جهان امروز در این راه گام برداشته و ما نیز نباید از رقبای تجاری خود عقب بمانیم.


1400/01/31
19:24:46
5.0 / 5
473
تگهای خبر: اقتصاد , بانك , توسعه , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است