تازه ترین آمار داوطلبان آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان بالای 70 درصد

تازه ترین آمار داوطلبان آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان بالای 70 درصد کار و درآمد: سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت نام بیش از ۸ هزار داوطلب آزمون استخدامی برای جذب فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر در دستگاه ها اجرائی کشور آگاهی داد.


فاطمه زرین آمیزی در گفتگو با ایسنا ضمن بیان این مطلب تصریح کرد: مهلت ثبت نام آزمون استخدامی خاص فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر ۵ اردیبهشت ماه جاری که از راه سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی http: //sanjesh.org/ صورت می گیرد، آخر می یابد.
ایشان در ادامه از ثبت نام بیشتر از ۸ هزار داوطلب در آزمون فوق اطلاع داد و اضافه کرد: همینطور متقاضیانی که تابحال در آزمون استخدامی خاص فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر ثبت نام کردند، تا ۵ اردیبهشت ماه می توانند اطلاعات خویش را ویرایش کنند.
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور تصریح کرد: داوطلبان لزوم دارد با مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام که بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور انتشار یافته است، در صورت حائز شرایط بودن برای ثبت نام اقدام نمایند.
وی ادامه داد: با عنایت به مجوزهای صادره و در جهت اجرای بند (ج) ماده ۸۷ قانون برنامه ششم توسعه، آزمون استخدامی برای جذب فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر در دستگاههای اجرایی برگزار می شود. همینطور اطلاعات در ارتباط با زمان برگزاری آزمون و سایر اطلاعات تکمیلی در دفترچه راهنمای ثبت نام، همزمان با شروع ثبت نام در سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفته است.

منبع:

1400/02/02
17:55:33
5.0 / 5
525
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است