مدیركل تعاون، كار و رفاه اجتماعی لرستان:

مبلغ مصرف كالای داخلی باشیم

مبلغ مصرف كالای داخلی باشیم به گزارش کار و درآمد لرستان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان با اشاره به این که باید مصرف کالای داخلی خودمان را در اولویت قرار دهیم، اظهار داشت: با مصرف کالای داخلی و خودمان می توانیم بزرگترین کمک را به اقتصاد نماییم.


علی آشتاب، امروز ششم اردیبهشت، در بازدید از کارخانه پگاه لرستان که به مناسبت هفته کارگر انجام شد، ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان و هفته کار و کارگر و تقدیر و تشکر از زحمات مدیران و کارگران در بخش های مختلف، اظهار نمود: شرکت پگاه لرستان از حوزه های اقتصادی زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است که همه ما می توانیم با افتخار بگوییم که کارگر هستیم.
وی با اشاره به این که ما به خاطر نعمت نیروی انسانی و مدیریتی که امروز در خدمت آنها هستیم خداوند را شاکریم، عنوان کرد: مقام معظم رهبری سال ۱۴۰۰ را تحت عنوان تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها نامگذاری کردند و اعتقاد ما بر این است که یکی از مهم ترین عوامل مؤثر در تولید نیروی کار است و توجه به رفع نیازها و مشکلات این بخش می تواند گره گشای بسیاری از مشکلات اقتصادی باشد.
آشتاب تاکید کرد: در وضعیت سخت کرونائی صیانت از سلامت نیروی کار مهم ترین وظیفه کارآفرینان است، ما اگر توانستیم سلامت نیروی کار خودرا تامین نماییم در سایه آن تولید، فروش و درآمد اتفاق می افتد و شاهد رفاه مجموعه خواهیم بود اما اگر اینطور نباشد شاهد صدمه ای جبران ناپذیر به مجموعه هستیم.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان اضافه کرد: همه می دانیم در یک جنگ تمام عیار با دشمنان اسلام، نظام، انقلاب و رهبری هستیم و به طبع در جنگ اقتصادی نیز حلوا خیرات نمی کنند، کسانی که بیرون از کشورند دنبال این هستند که چرخ اقتصاد را متوقف کنند که موجب نارضایتی عمومی شده و نارضایتی از نظام و انقلاب را در پی دارد.
وی عنوان کرد: امروز با هدایت ها و حمایت های رهبری و سیاست های اقتصادی خوب مجموعه دولت چرخ تولید به خوبی می چرخد، هرچند مسائل و موانعی وجود دارد که باید کوشش کرد آنها را برطرف نماییم.
آشتاب افزود: اعتقاد ما بر این است که مجموعه های اقتصادی زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در تمامی بخش ها می توانند نقشی اساسی و مهم را در تحقق شعار سال و به طبع آن مبارزه با تحریم ها و مشکلات اقتصادی که دشمنان دنبال ایجاد آن در کشور می باشند، داشته باشند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان اشاره کرد: رشد ۴۵ درصدی تولید کارخانه شیر پگاه لرستان نشانگر این است که شعار سال قبل در این مجموعه اتفاق افتاده است، شعار مجموعه دولت باتوجه به رفع موانع و مشکلات با اعمال مشوق های مختلف است.
وی افزود: در پشتیبانی از واحدهای تولیدی بحث معافیت های بیمه ای، استفاده از تسهیلات را داریم، سازمان تامین اجتماعی اعلام نموده است کارفرمایانی که تا اختتام ۳۱ تیرماه نسبت به ثبت اطلاعات کارکنان و پرداخت حق بیمه پرداخت نشده آنها اقدام نمایند کلیه جرایم آنها بخشیده می شود.
آشتاب بیان کرد: توجه به توانمندی، ظرفیت ها و پتانسیل های داخلی می تواند گره گشای کار ما باشد و به عبارتی تمام هم و غم خودرا برای یک تولید رقابتی و با صرفه اقتصادی نماییم و تولید را جز لاینفک وجودی خودمان بدانیم.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان با اشاره به این که حتی نباید یک دقیقه وقت خودرا به بطالت بگذرانیم، عنوان کرد: غنی ترین فرهنگ کار را ما در دین اسلام داریم، تأکیداتی که ائمه دارند همه بر این است که مایه مایه رشد و تعالی است و با کار و تولید می توانیم اهداف و برنامه های خودرا محقق نماییم.
وی با اشاره به این که نظام ما باید به اصلاح تعدادی از موارد توجه داشته باشد، بیان کرد: در مکاتبه ای که با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی داشتیم بخش عمده ای از موانع را عنوان کردیم، همه باید شرایط را تسهیل کرده و در کار تسریع شود که بهترین شرایط را داشته باشیم.
آشتاب با اشاره به این که باید مصرف کالای داخلی خودمان را در اولویت قرار دهیم، عنوان کرد: یکی از گرفتاری های اصلی ما قاچاق کالاست، با مصرف کالای داخلی و خودمان می توانیم بزرگترین کمک را به اقتصاد نماییم، همه ما باید مبلغ و مروج مصرف محصولات پگاه لرستان در خانه ها و استان خودمان باشیم.
منبع:

1400/02/06
22:24:11
5.0 / 5
609
تگهای خبر: اقتصاد , بیمه , تسهیلات , تولید
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است